Acasa » Fotbal Intern » Liga 1 » ‘Cei interesați să vină la mine!** Steaua nu se vinde prin vagabonzi’

‘Cei interesați să vină la mine!** Steaua nu se vinde prin vagabonzi’

Gigi Becali face un apel către toți oamenii de afaceri interesați să cumpere clubul Steaua să îl contacteze personal pentru negocieri și nu prin intermediul Asociației Independente a Suporterilor Steliști (AISS). Latifundiarul susține în continuare că "licitația" va porni de la 25 de milioane de euro. "Să vină la Palat oamenii să discute cu mine. Dacă e un om serios, să vină la mine să facem public. Steaua nu se vinde prin vagabonzi, prin suporteri. Eu vreau să vând pe cel puțin 25-30 de milioane. Nu stau eu să dau
'Cei interesați să vină la mine!** Steaua nu se vinde prin vagabonzi'

Gigi Becali face un apel către toți oamenii de afaceri
interesați să cumpere clubul Steaua să îl contacteze personal
pentru negocieri și nu prin intermediul Asociației Independente a
Suporterilor Steliști (AISS). Latifundiarul susține în continuare
că „licitația” va porni de la 25 de milioane de euro.

„Să vină la Palat oamenii să discute cu mine. Dacă e un om
serios, să vină la mine să facem public. Steaua nu se vinde prin
vagabonzi, prin suporteri. Eu vreau să vând pe cel puțin 25-30 de
milioane. Nu stau eu să dau raportul la niște vagabonți, nu că dau
eu palmaresul. Nu mai pun la suflet.
Eu sunt cel mai stelist decât toți steliștii la un loc
! Până nu
am băgat bani la Steaua nu mă interesa. Când plec de la Steaua nu
mă interesează. Când am băgat bani, am devenit stelist. Discutăm în
Europa, sau la vară, dacă luăm campionatul sau nu”
, a spus
Becali la gsptv.

Această reacție vine în urma declarației unuia dintre
reprezentanții AISS, Lari, care a spus că membrii asociației au contactat deja mai mulți
investitori interesați de preluarea Stelei
, totul rămânând ca
Gigi Becali să arate că intențiile sale sunt cât se poate de
serioase.

Comentarii 0

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
  1. Nu folosiți cuvinte care să aducă o vătămare morală celorlalte persoane care comentează.
  2. Vă rugăm să faceți referiri doar la articolul în cauză și să nu folosiți un limbaj vulgar sau care să jignească.
  3. Nu sunt permise comentariile discriminatorii.
  4. Pentru protecția dumneavostră nu folosiți în comentarii informații personale.
  5. Daca aveți vreo plângere legată de administrarea siteului vă rugăm să trimiteți un mesaj la adresa de mail: [email protected]