Acasa » Fotbal Intern » Liga 1 » Vești bune pentru Dinamo: pot investi în stadionul din Ștefan cel Mare

Vești bune pentru Dinamo: pot investi în stadionul din Ștefan cel Mare

Acționarii lui Dinamo pot în sfârșit să investească fără emoții în Stadionul din Ștefan cel Mare, după ce Ministerul Administrației și Internelor l-au concesionat pentru oficialii liderului. Consiliul de Administrație al echipei roș-albe l-a convins pe ministrul Cristian David că proiectul pe care îl au este serios, care prezintă siguranță, informează gooolsport.ro
Vești bune pentru Dinamo: pot investi în stadionul din Ștefan cel Mare

Acționarii lui Dinamo pot în sfârșit să investească fără emoții în Stadionul din Ștefan cel Mare, după ce Ministerul Administrației și Internelor l-au concesionat pentru oficialii liderului.

Consiliul de Administrație al echipei roș-albe l-a convins pe ministrul Cristian David că proiectul pe care îl au este serios, care prezintă siguranță, informează gooolsport.ro

Comentarii 0

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
  1. Nu folosiți cuvinte care să aducă o vătămare morală celorlalte persoane care comentează.
  2. Vă rugăm să faceți referiri doar la articolul în cauză și să nu folosiți un limbaj vulgar sau care să jignească.
  3. Nu sunt permise comentariile discriminatorii.
  4. Pentru protecția dumneavostră nu folosiți în comentarii informații personale.
  5. Daca aveți vreo plângere legată de administrarea siteului vă rugăm să trimiteți un mesaj la adresa de mail: [email protected]