Acasa » Fotbal Intern » Liga 1 » Toma nu și-a depus demisia!

Toma nu și-a depus demisia!

După ce marți declara că nimeni de la Rapid nu și-a depus demisia, Constantin Toma a revenit, declarând că doar el nu a renunțat la funcția de președinte al Consiliului de Administrație. „Eu nu mi-am depus demisia. Sincer să fiu, am în mână demisia lui Constantin Zotta. Și vicepreședintele Alexandru Bunea a plecat de la Rapid! Mai este Nedelcu, care m-a informat că nu a demisionat", a dezvăluit Toma.

După ce marți declara că nimeni de la Rapid nu și-a depus demisia, Constantin Toma a revenit, declarând că doar el nu a renunțat la funcția de președinte al Consiliului de Administrație. „Eu nu mi-am depus demisia. Sincer să fiu, am în mână demisia lui Constantin Zotta. Și vicepreședintele Alexandru Bunea a plecat de la Rapid! Mai este Nedelcu, care m-a informat că nu a demisionat“, a dezvăluit Toma.

Comentarii 0

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
  1. Nu folosiți cuvinte care să aducă o vătămare morală celorlalte persoane care comentează.
  2. Vă rugăm să faceți referiri doar la articolul în cauză și să nu folosiți un limbaj vulgar sau care să jignească.
  3. Nu sunt permise comentariile discriminatorii.
  4. Pentru protecția dumneavostră nu folosiți în comentarii informații personale.
  5. Daca aveți vreo plângere legată de administrarea siteului vă rugăm să trimiteți un mesaj la adresa de mail: [email protected]