Acasa » Fotbal Intern » Liga 1 » Șefii CA al Rapidului o dau la întors! Nimeni nu a demisionat!

Șefii CA al Rapidului o dau la întors! Nimeni nu a demisionat!

După ce în acestă dimineață toți membrii Consiliului de Administrație ai clubului Rapid au anuțat că au demisionat din funcțiile pe care le aveau, acum Constantin Toma dezminte faptul că vreunul din membrii CA au renuțat la funcțiile pe care le aveau în cadrul clubului. Membrul CA a emis un comunicat prin care se arată că tot ceea ce s-a vehiculat până acum este fals, iar conducerea giuleștenilor face toate eforturile pentru redresarea situației clubului din Grant.
Șefii CA al Rapidului o dau la întors! Nimeni nu a demisionat!

După ce în acestă dimineață toți membrii Consiliului de Administrație ai clubului Rapid au anuțat că au demisionat din funcțiile pe care le aveau, acum Constantin Toma dezminte faptul că vreunul din membrii CA au renuțat la funcțiile pe care le aveau în cadrul clubului.

Membrul CA a emis un comunicat prin care se arată că tot ceea ce s-a vehiculat până acum este fals, iar conducerea giuleștenilor face toate eforturile pentru redresarea situației clubului din Grant.

VIDEO SPORT.RO – VEZI CUM COMENTEAZĂ‚ RADU BANCIU SITUAȚIA DE LA RAPID

 

Comentarii 0

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
  1. Nu folosiți cuvinte care să aducă o vătămare morală celorlalte persoane care comentează.
  2. Vă rugăm să faceți referiri doar la articolul în cauză și să nu folosiți un limbaj vulgar sau care să jignească.
  3. Nu sunt permise comentariile discriminatorii.
  4. Pentru protecția dumneavostră nu folosiți în comentarii informații personale.
  5. Daca aveți vreo plângere legată de administrarea siteului vă rugăm să trimiteți un mesaj la adresa de mail: [email protected]