Acasa » Fotbal Intern » Liga 1 » Noua modă la Steaua, tiki taka pe viteză!** Jucătorul care va fi sărit din schemă: „Nu are CONSTANȚĂ‚”

Noua modă la Steaua, tiki taka pe viteză!** Jucătorul care va fi sărit din schemă: „Nu are CONSTANȚĂ‚”

Steaua s-a întărit serios în această iarnă. Chiricheș, Chipciu și Pârvulescu sunt cei mai importanți jucători care au ajuns sub comanda lui Ilie Stan.
Noua modă la Steaua, tiki taka pe viteză!** Jucătorul care va fi sărit din schemă: "Nu are CONSTANȚĂ‚"

Steaua s-a întărit serios în această iarnă. Chiricheș, Chipciu și Pârvulescu sunt cei mai importanți jucători care au ajuns sub comanda lui Ilie Stan.

Fostul antrenor al roș-albaștrilor, Sorin Cîrțu, a comentat strategia de transferuri a bucureștenilor, lăudându-i pe cei trei.

„Pe Chiricheș și Chipciu îi văd că se vor impune. Și-au luat jucători de viteză, care știu cu mingea și pot rezolva duelurile unu la unu. Și Pârvulescu e unul dintre aceștia, dar în cazul lui e concurență.

Lui Tănase nu îi place să joace în centru, Bălan nu are constanță. Nu a jucat la echipe cu obiectiv, poate doar la Urziceni, dar și acolo a avut fluctuații. La Sportul nu a avut presiune”, a declarat Cîrțu la gsptv.

Comentarii 0

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
  1. Nu folosiți cuvinte care să aducă o vătămare morală celorlalte persoane care comentează.
  2. Vă rugăm să faceți referiri doar la articolul în cauză și să nu folosiți un limbaj vulgar sau care să jignească.
  3. Nu sunt permise comentariile discriminatorii.
  4. Pentru protecția dumneavostră nu folosiți în comentarii informații personale.
  5. Daca aveți vreo plângere legată de administrarea siteului vă rugăm să trimiteți un mesaj la adresa de mail: [email protected]