Mititelu: „E o blasfemie să-l jignești pe Tudor”

Patronul Universității Craiova, Adrian Mititelu, a declarat în direct la Telesport că aprecierile lui Marian Iancu la adresa centralului Alexandru Tudor, care va arbitra Timișoara - Craiova, sunt eronate: „Tudor este foarte corect și nu înțeleg cum poate Marian Iancu să-l caracterizeze drept un arbitru slab pe Alexandru Tudor. El este unul dintre cei mai buni arbitrii din țară, este o blasfemie să-l jignești pe Tudor. Cred că Iancu vrea doar să pună presiune artificială pe arbitru înaintea meciului cu Universitatea Craiova" a încheiat Adrian Mititelu.
Mititelu: „E o blasfemie să-l jignești pe Tudor"

Patronul Universității Craiova, Adrian Mititelu, a declarat în direct la Telesport că aprecierile lui Marian Iancu la adresa centralului Alexandru Tudor, care va arbitra Timișoara – Craiova, sunt eronate:

Tudor este foarte corect și nu înțeleg cum poate Marian Iancu să-l caracterizeze drept un arbitru slab pe Alexandru Tudor. El este unul dintre cei mai buni arbitrii din țară, este o blasfemie să-l jignești pe Tudor. Cred că Iancu vrea doar să pună presiune artificială pe arbitru înaintea meciului cu Universitatea Craiova” a încheiat Adrian Mititelu.

Comentarii 0

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
  1. Nu folosiți cuvinte care să aducă o vătămare morală celorlalte persoane care comentează.
  2. Vă rugăm să faceți referiri doar la articolul în cauză și să nu folosiți un limbaj vulgar sau care să jignească.
  3. Nu sunt permise comentariile discriminatorii.
  4. Pentru protecția dumneavostră nu folosiți în comentarii informații personale.
  5. Daca aveți vreo plângere legată de administrarea siteului vă rugăm să trimiteți un mesaj la adresa de mail: [email protected]