Acasa » Fotbal Intern » Liga 1 » Lăcătuș: „Voi demonstra că sunt un antrenor bun!”

Lăcătuș: „Voi demonstra că sunt un antrenor bun!”

Fostul tehnician din Ghencea, Marius Lăcătuș, spune că nu se află în discuții cu niciun club, dar rămâne încrezător ca va găsi o echipa unde își va putea demonstra calitățile de antrenor. "Voi rămâne aproape de familia mea și vreau să nu mai comentez nimic în privința evoluțiilor Stelei pentru o perioadă. Voi încerca să găsesc o echipă pe care să o antrenez și în urma rezultatelor pe care le voi avea, să demonstrez că sunt un tehnician bun. Nu am nicio discuție avansată cu vreun club", a declarat Lăcătuș la sptfm.
Lăcătuș: "Voi demonstra că sunt un antrenor bun!"

Fostul tehnician din Ghencea, Marius Lăcătuș, spune că nu se află în discuții cu niciun club, dar rămâne încrezător ca va găsi o echipa unde își va putea demonstra calitățile de antrenor.

"Voi rămâne aproape de familia mea și vreau să nu mai comentez nimic în privința evoluțiilor Stelei pentru o perioadă. Voi încerca să găsesc o echipă pe care să o antrenez și în urma rezultatelor pe care le voi avea, să demonstrez că sunt un tehnician bun. Nu am nicio discuție avansată cu vreun club”, a declarat Lăcătuș la sptfm.

 

Comentarii 0

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
  1. Nu folosiți cuvinte care să aducă o vătămare morală celorlalte persoane care comentează.
  2. Vă rugăm să faceți referiri doar la articolul în cauză și să nu folosiți un limbaj vulgar sau care să jignească.
  3. Nu sunt permise comentariile discriminatorii.
  4. Pentru protecția dumneavostră nu folosiți în comentarii informații personale.
  5. Daca aveți vreo plângere legată de administrarea siteului vă rugăm să trimiteți un mesaj la adresa de mail: [email protected]