Acasa » Fotbal Intern » Liga 1 » Ion Marin a cedat!** „M-am oferit să mă dau la o parte!”

Ion Marin a cedat!** „M-am oferit să mă dau la o parte!”

Tehnicianul Ion Marin a declarat, după înfrângerea, cu scorul de 3-0, din meciul de pe teren propriu cu Poli Iași, că s-a oferit să renunțe la funcție și a precizat că o decizie a conducerii clubului Farul Constanța în acest sens va fi anunțată sâmbătă. Farul Constanța a pierdut, vineri, pe teren propriu, cu scorul de 0-3 (0-0), meciul susținut în compania formației Poli Iași, primul al etapei a XXII-a a Ligii I. La finalul partidei, patronul Gheorghe Bosânceanu, întreaga echipă și staff-ul tehnic al Farului au avut o ședință ce a durat o oră și jumătate.
Ion Marin a cedat!** "M-am oferit să mă dau la o parte!"

Tehnicianul Ion Marin a declarat, după înfrângerea, cu scorul de 3-0, din meciul de pe teren propriu cu Poli Iași, că s-a oferit să renunțe la funcție și a precizat că o decizie a conducerii clubului Farul Constanța în acest sens va fi anunțată sâmbătă.

Farul Constanța a pierdut, vineri, pe teren propriu, cu scorul de 0-3 (0-0), meciul susținut în compania formației Poli Iași, primul al etapei a XXII-a a Ligii I. La finalul partidei, patronul Gheorghe Bosânceanu, întreaga echipă și staff-ul tehnic al Farului au avut o ședință ce a durat o oră și jumătate.

"M-am oferit să mă dau la o parte. Probabil că timpul scurt între meciuri ne va determina în această seară să luăm o hotărâre dacă vom continua sau nu. Este o înfrângere dureroasă în fața unei echipe care nu ne este cu nimic superioară. O înfrângere în urma căreia sunt supus unui tratament care mă face să mă dau la o parte. Mâine, după ora 13.00, se va comunica decizia din această seară", a afirmat Ion Marin la finalul ședinței.

Comentarii 0

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
  1. Nu folosiți cuvinte care să aducă o vătămare morală celorlalte persoane care comentează.
  2. Vă rugăm să faceți referiri doar la articolul în cauză și să nu folosiți un limbaj vulgar sau care să jignească.
  3. Nu sunt permise comentariile discriminatorii.
  4. Pentru protecția dumneavostră nu folosiți în comentarii informații personale.
  5. Daca aveți vreo plângere legată de administrarea siteului vă rugăm să trimiteți un mesaj la adresa de mail: [email protected]