Acasa » Fotbal Intern » Liga 1 » Iancu: „Nu-l mai vrem pe Ionuț Rada”

Iancu: „Nu-l mai vrem pe Ionuț Rada”

După ce negocierile pentru transferul lui Ionuț Rada la timișoara păreau destul de avansate, în ultimul moment conducerile celor două cluburi au decis să renunțe la tranzacție. Motivele nu sunt încă cunoscute presei, dar Marian Iancu a declarat pentru ProSport că nu se mai pune problema unui transfer al lui Rada la Timișoara: "În conditiile cerute de Steaua nu îl mai transferăm pe Rada. Preferăm să jucăm cu Scutaru sau Luchin. În plus am mai transferat un fundaș de la Benfica, după ce a fost împrumutat un an la Zaglebie Lubin" a declarat Marian Iancu
Iancu: "Nu-l mai vrem pe Ionuț Rada"

După ce negocierile pentru transferul lui Ionuț Rada la timișoara păreau destul de avansate, în ultimul moment conducerile celor două cluburi au decis să renunțe la tranzacție. Motivele nu sunt încă cunoscute presei, dar Marian Iancu a declarat pentru ProSport că nu se mai pune problema unui transfer al lui Rada la Timișoara:

"În conditiile cerute de Steaua nu îl mai transferăm pe Rada. Preferăm să jucăm cu Scutaru sau Luchin. În plus am mai transferat un fundaș de la Benfica, după ce a fost împrumutat un an la Zaglebie Lubin" a declarat Marian Iancu

Comentarii 0

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
  1. Nu folosiți cuvinte care să aducă o vătămare morală celorlalte persoane care comentează.
  2. Vă rugăm să faceți referiri doar la articolul în cauză și să nu folosiți un limbaj vulgar sau care să jignească.
  3. Nu sunt permise comentariile discriminatorii.
  4. Pentru protecția dumneavostră nu folosiți în comentarii informații personale.
  5. Daca aveți vreo plângere legată de administrarea siteului vă rugăm să trimiteți un mesaj la adresa de mail: [email protected]