FOTO | Cum au reacționat Anghel Iordănescu și Gigi Becali când s-au întâlnit la meciul Chiajna – Steaua

Anghel Iordănescu și Gigi Becali au discutat cordial la partida Chijna - Steaua, în ciudat tensiunilor dintre națională și campioana României.
FOTO | Cum au reacționat Anghel Iordănescu și Gigi Becali când s-au întâlnit la meciul Chiajna - Steaua

Anghel Iordănescu și Gigi Becali au discutat cordial la partida Chiajna – Steaua, în ciudat tensiunilor dintre națională și campioana României. Conducerea Stelei a refuzat să lase jucători la selecționata divizionară, în turneul pe care l-a desfășurat în Antalya, motiv pentru care Iordănescu a cerut sancțiuni.

Selecționerul naționalei a mers la Chiajna – Steaua să-i urmărească pe jucătorii pe care-i consideră utili pentru echipa națională. Anghel Iordănescu a avut locul la lojă în apropiere de patronul Stelei, iar cei doi s-au purat de parcă nimic nu s-a întâmplat.

Gigi Becali și Anghel Iordănescu au discutat amical și au glumit, spre amuzamentul celor aflați în apropiere de cei de doi. Asta deși, la nivel declarativ, selecționerul a cerut în repetate rânduri sancționarea Stelei pentru refuzul de a ceda jucători la națională, în turneul din Antalya.

Sursa foto: DigiSport.ro

Comentarii 0

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
  1. Nu folosiți cuvinte care să aducă o vătămare morală celorlalte persoane care comentează.
  2. Vă rugăm să faceți referiri doar la articolul în cauză și să nu folosiți un limbaj vulgar sau care să jignească.
  3. Nu sunt permise comentariile discriminatorii.
  4. Pentru protecția dumneavostră nu folosiți în comentarii informații personale.
  5. Daca aveți vreo plângere legată de administrarea siteului vă rugăm să trimiteți un mesaj la adresa de mail: [email protected]