Acasa » Fotbal Intern » Liga 1 » Dinu Gheorghe, trist după evoluția echipei din derby-ul cu Dinamo:** „Am fost previzibili, nu am avut realizări în acest joc”

Dinu Gheorghe, trist după evoluția echipei din derby-ul cu Dinamo:** „Am fost previzibili, nu am avut realizări în acest joc”

Președintele Rapidului, Dinu Gheorghe, a ieșit destul de afectat din stadion după egalul înregistrat de echipa sa în derby-ul cu Dinamo, fiind apostrofat de suporteri. Șeful din Giulești a acceptat mai apoi să spună câteva cuvinte. "Am jucat modest, previzibil, cu mingi lungi. Trebuie să se schimbe ceva. Jucătorii s-au dăruit, au încercat, dar n-au putut. Am avut un joc fără realizări", a declarat Dinu Gheorghe.
Dinu Gheorghe, trist după evoluția echipei din derby-ul cu Dinamo:** "Am fost previzibili, nu am avut realizări în acest joc"

Președintele Rapidului, Dinu Gheorghe, a ieșit destul de afectat
din stadion după egalul înregistrat de echipa sa în derby-ul cu
Dinamo, fiind apostrofat de suporteri. Șeful din Giulești a
acceptat mai apoi să spună câteva cuvinte.

„Am jucat modest, previzibil, cu mingi lungi. Trebuie să se
schimbe ceva. Jucătorii s-au dăruit, au încercat, dar n-au putut.
Am avut un joc fără realizări”
, a declarat Dinu
Gheorghe.