Acasa » Fotbal Intern » Liga 1 » Copos: „Taher e plecat pe Marte!”

Copos: „Taher e plecat pe Marte!”

Copos nu înțelege de ce Taher nu mai ajunge în țară pentru a lămuri situația la club și glumește pe seama acestuia. "Dacă aș ști pe ce planetă este acum domnul Taher, aș putea spune când ne întâlnim. Dar eu nu știu pe ce planetă este dânsul. Călătorește mult, e un om de afaceri important. Dacă acum aș ști că e pe Marte, aș putea spune că ne vedem poimâine, pe Jupiter, dar nu știu", a declarat Copos.

Copos nu înțelege de ce Taher nu mai ajunge în țară pentru a lămuri situația la club și glumește pe seama acestuia. “Dacă aș ști pe ce planetă este acum domnul Taher, aș putea spune când ne întâlnim. Dar eu nu știu pe ce planetă este dânsul. Călătorește mult, e un om de afaceri important. Dacă acum aș ști că e pe Marte, aș putea spune că ne vedem poimâine, pe Jupiter, dar nu știu”, a declarat Copos.

Comentarii 0

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
  1. Nu folosiți cuvinte care să aducă o vătămare morală celorlalte persoane care comentează.
  2. Vă rugăm să faceți referiri doar la articolul în cauză și să nu folosiți un limbaj vulgar sau care să jignească.
  3. Nu sunt permise comentariile discriminatorii.
  4. Pentru protecția dumneavostră nu folosiți în comentarii informații personale.
  5. Daca aveți vreo plângere legată de administrarea siteului vă rugăm să trimiteți un mesaj la adresa de mail: [email protected]