Droguri în galeria Farului?

Doi suporteri ai formației Farul Constanța au picat controlul corporal dinaintea meciului de marți, de la Galați. Percheziționați de forțele de ordine, cei doi fani ai „rechinilor” au fost depistați cu buzunarele pline de prafuri suspecte! Este vorba despre un praf alb, cel mai probabil droguri, organele declanșând deja o anchetă în acest sens.

„Substanțele nu au fost încă identificate, dar laboratorul de Crimă Organizată va ști în cel mai scurt timp dacă este vorba despre droguri. Cei doi tineri nu au putut justifica prezența prafurilor asupra lor”, a declarat Cristina Tatulici, purtătorul de cuvânt al Inspectoratului Poliției Județene Galați. Cei doi tineri sunt cercetați în libertate, Poliția Galați fiind cea care desfășoară investigațiile.

Comentarii 0

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
  1. Nu folosiți cuvinte care să aducă o vătămare morală celorlalte persoane care comentează.
  2. Vă rugăm să faceți referiri doar la articolul în cauză și să nu folosiți un limbaj vulgar sau care să jignească.
  3. Nu sunt permise comentariile discriminatorii.
  4. Pentru protecția dumneavostră nu folosiți în comentarii informații personale.
  5. Daca aveți vreo plângere legată de administrarea siteului vă rugăm să trimiteți un mesaj la adresa de mail: [email protected]