Perechea Hănescu/Cerretani a ratat calificarea în sferturi de finală la Moscova

Perechea Victor Hănescu/James Cerretani (România/SUA) a ratat calificarea în sferturile de finală ale probei de dublu din cadrul turneului de la Moscova (Rusia), dotat cu premii în valoare totală de 742.150 de dolari.
Perechea Hănescu/Cerretani a ratat calificarea în sferturi de finală la Moscova

Perechea Victor Hănescu/James Cerretani (România/SUA) a ratat, marți, calificarea în sferturile de finală ale probei de dublu din cadrul turneului de la Moscova (Rusia), dotat cu premii în valoare totală de 742.150 de dolari, informează site-ul oficial al competiției.

Hănescu și Cerretani au fost învinși, în runda inaugurală, cu scorul de 6-4, 6-7 (4/7), 10-8, după o oră și 53 de minute, de cuplul Ivo Karlovici/Frank Moser (Croația/Germania).

Mediafax

Comentarii 0

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
  1. Nu folosiți cuvinte care să aducă o vătămare morală celorlalte persoane care comentează.
  2. Vă rugăm să faceți referiri doar la articolul în cauză și să nu folosiți un limbaj vulgar sau care să jignească.
  3. Nu sunt permise comentariile discriminatorii.
  4. Pentru protecția dumneavostră nu folosiți în comentarii informații personale.
  5. Daca aveți vreo plângere legată de administrarea siteului vă rugăm să trimiteți un mesaj la adresa de mail: [email protected]