Laporta: „Ronaldinho valorează mai mult de 40 milioane de euro”

Joan Laporta, președintele Barcelonei, a recunoscut că Milan este clubul cel mai interesat de Ronaldinho și a ținut să menționeze că acesta valorează mai mult de 40 de milioane de euro și nu vede pentru ce ar pleca de la Barca. Întrebat de meciul cu Manchester, edilul spaniol a spus că dacă vor juca așa cum știu ei mai bine vor câștiga. "Dacă jucăm așa cum știm noi mai bine, vom fi superiori și vom câștiga. Nu trebuie să avem nici un complex de inferioritate față de Manchester", a declarat Laporta.
Laporta: "Ronaldinho valorează mai mult de 40 milioane de euro"

Joan Laporta, președintele Barcelonei, a recunoscut că Milan este clubul cel mai interesat de Ronaldinho și a ținut să menționeze că acesta valorează mai mult de 40 de milioane de euro și nu vede pentru ce ar pleca br de la Barca.

Întrebat de meciul cu Manchester, edilul spaniol a spus că dacă vor juca așa cum știu ei mai bine vor câștiga.

"Dacă jucăm așa cum știm noi mai bine, vom fi superiori și vom câștiga. Nu trebuie să avem nici un complex de inferioritate față de Manchester", a declarat Laporta.

Comentarii 0

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
  1. Nu folosiți cuvinte care să aducă o vătămare morală celorlalte persoane care comentează.
  2. Vă rugăm să faceți referiri doar la articolul în cauză și să nu folosiți un limbaj vulgar sau care să jignească.
  3. Nu sunt permise comentariile discriminatorii.
  4. Pentru protecția dumneavostră nu folosiți în comentarii informații personale.
  5. Daca aveți vreo plângere legată de administrarea siteului vă rugăm să trimiteți un mesaj la adresa de mail: [email protected]