Acasa » Sport Life » Ștefan Baiaram se iubește cu o luptătoare de kickboxing! Cristina bagă frica în admiratoarele atacantului de la Universitatea Craiova | GALERIE FOTO

Ștefan Baiaram se iubește cu o luptătoare de kickboxing! Cristina bagă frica în admiratoarele atacantului de la Universitatea Craiova | GALERIE FOTO

Ștefan Baiaram se iubește cu o luptătoare de kickboxing! Cristina bagă frica în admiratoarele atacantului de la Universitatea Craiova | GALERIE FOTO

Ștefan Baiaram (18 ani), fotbalistul Universității Craiova, se iubește cu Cristina Maria Răduț, o luptătoare de kickboxing din Bănie.

Atacantul lui Laurențiu Reghecampf are motive de mândrie atunci când vine vorba de tânăra care îi este alături de câteva luni.

Ștefan Baiaram este din ce în ce mai prezent în echipa lui Laurențiu Reghecampf și a fost convocat de Florin Bratu la echipa națională a României U21, dar acesta o duce bine și pe plan sentimental.

Ștefan Baiaram se iubește cu Cristina Răduț, o luptătoare de kickboxing

Atacantul în vârstă de 18 ani al Universității Craiova trăiește o poveste de iubire cu Cristina Maria Răduț, o blondină sexy care nu este nici ea străină se sportul de performanță.

Cristina, adolescenta care încinge atmosfera cu pozele incendiare urcate pe rețelele de socializare, practică de la 13 ani kickboxing și a participat la mai multe competiții organizate în ultimii ani. De câteva luni, Cristina a reușit să îl cucerească pe Ștefan Baiaram, iar cei doi și-au oficializat relația pe Facebook și Instagram.

Mai mult, Cristina Răduț este cea mai mare susținătoare a lui Ștefan Baiaram, iar aceasta participă la toate meciurile jucate de internaționalul român U21 pe stadionul „Ion Oblemenco”.

Cristina, iubita lui Ștefan Baiaram. Sursă foto: Facebook

Ștefan Baiaram, poveste de viață impresionantă

Ștefan Baiaram are o poveste de viață emoționantă. Fotbalistul în vârstă de 18 ani care face parte din lotul lui Florin Bratu a fost abandonat la 6 luni de la naștere de părinți, însă a fost adoptat de asistentul maternal Gheorghe Burticioiu.

Atacantul a debutat la doar 16 ani în prima echipă a Universității Craiova și a fost monitorizat în trecut de Atalant și Valencia. „Acum un an și ceva, un prieten foarte bun de-al meu, cu care comentam eu meciuri, este acum la departamentul de scouting la Valencia, m-a întrebat de Baiaram, deci au un scouting foarte bun. Baiaram este în vederile lor de când avea 15 ani”, declara „Grande” în luna martie pentru Digisport.

Parteneri
Surpriză uriașă la Roland Garros. O jucătoare poloneză o elimină pe cea 22-a favorită
Mediafax
Ce arată analizele toxicologice în cazul lui Vlad Verdeș, tânărul care și-a înjunghiat mortal tatăl polițist. Martorii spuneau că e posedat!
Cancan.ro
Momentul incredibil în care un scafandru scapă ca prin minune de o balenă care aproape l-a înghiți
Adevarul.ro
Înainte de a pleca, Rădoi s-a dus la Becali şi i-a lăudat un jucător de la FCSB: "Naşule, ai grijă de el, ajunge fotbalist. Are un parametru unde se apropie de Ronaldo"
Orangesport
Cum arată acum Sânziana Buruiană, după 11 ani de alăptat fără oprire. Care este motivul pentru care nu a stopat procesul: Nu renunțăm momentan
Ce se întâmplă, doctore?
Ministerul Muncii a publicat proiectul legii salarizării: ce salarii cresc și ce salarii rămân la fel
Economedia
BANCUL ZILEI. Bulă cel timid își ia inima în dinți: – Bubulino, pot să ies cu băieții la o bere?
Râzi cu lacrimi
Baiae, Las Vegas-ul scufundat al Romei. Orașul unde elitele își ascundeau viciile
Descopera.ro
Pensii mai mici cu 480 lei, de la 1 ianuarie 2027. Care sunt pensionarii din România afectați și care este condiția
Cancan.ro
Poveştile de iubire care au rămas doar o amintire! Imagini tari cu Gina Pistol, Răzvan Fodor sau Andra Măruţă şi foştii parteneri
Ciao.ro
Oficial: Data de lansare pentru GTA VI rămâne neschimbată
Go4Games
YUGO, readus la viață de un sârb care a studiat în România. Primul model: un hibrid mai ieftin decât Dacia
Promotor.ro