Acasa » Sport Life » Imagini fabuloase cu Cristi Borcea și Valentina Pelinel, așa cum nu au mai fost niciodată văzuți! Milionarul, îmbrăcat ca un rom autentic, și fostul manechin internațional, cu salbă de bănuți: „Va lăsa femeile până își pierde virilitatea”

Imagini fabuloase cu Cristi Borcea și Valentina Pelinel, așa cum nu au mai fost niciodată văzuți! Milionarul, îmbrăcat ca un rom autentic, și fostul manechin internațional, cu salbă de bănuți: „Va lăsa femeile până își pierde virilitatea”

Răzvan Lunga
Imagini fabuloase cu Cristi Borcea și Valentina Pelinel, așa cum nu au mai fost niciodată văzuți! Milionarul, îmbrăcat ca un rom autentic, și fostul manechin internațional, cu salbă de bănuți: „Va lăsa femeile până își pierde virilitatea”

Milionarul Cristi Borcea și Valentina Pelinel au atras toate privirile la o petrecere cu tematică „Gipsy”.

Fostul finanțator de la Dinamo și soția sa au uimit pe toată lumea cu ținutele lor.

Imagini de senzație cu Cristi Borcea și Valentina Pelinel

Cristi Borcea s-a îmbrăcat într-un costum negru cu pălărie și cu un brâu roșu la petrecerea cu tematică „Gipsy”.

Nici Valentina Pelinel nu a fost mai prejos. Soția fostului finanțator de la Dinamo a venit într-o rochie roșie cu volane și motive florale, de inspirație gipsy. Reacția fanilor nu a întârziat să apară după ce au văzut ținutele celor doi.

„Superbi!”, „Ce faini sunteți!”, le-au transmis aceștia.

Valentina Pelinel a pus și o poză acompaniată de melodia Gipsy a Shakirei, cântăreața preferată a lui Cristi Borcea.

În urmă cu ceva timp, Viorel Motoi spunea că Borcea e rom. Acesta a explicat de ce oamenii de etnie romă simt nevoia de o altă parteneră la fiecare cinci ani.

„Dacă v-aţi uita în arborele genealogic al soţului ei (n.r. Valentina Pelinel), ați găsi ADN-ul lui Cristi Borcea. Vă spun eu, este ţigan 100%, vă garantez. De aici i se şi trage.

Noi avem nevoie de o femeie la cinci ani. Aşa suntem noi. Va lăsa femeile până îşi va pierde virilitatea. Atunci se va termina totul.

Noi ţiganii suntem egoişti în dragoste. Vrem să ni se ierte toate greşelile, chiar dacă noi suntem infideli”, spunea Viorel Motoi, potrivit Antena 1.

După ce au trecut prin momente grele împreună, Valentina Pelinel și Cristi Borcea au ajuns la concluzia că iubirea primează orice ar fi.

„O familie ca a noastră nu e ușor de obținut și nici ușor de clătinat. Am trecut prin multe momente grele împreună și ne-am dovedit unul altuia că iubirea ne dă putere”, a spus Valentina Pelinel în revista Viva.

Dezvăluiri fabuloase despre pactul lor

Valentina Pelinel a dezvăluit că are un pact cu soțul său: mereu își rezolvă problemele înainte de somn pentru a nu se culca certați.

„Ca în orice cuplu, ne mai contrazicem, ne mai supărăm, dar noi avem un pact, să nu ne culcăm niciodată supărați. Să vorbim. Mai avem și noi supărările noastre, dar cred că amândoi lăsăm de la noi.

Uneori încerc chiar eu să las mai mult de la mine, pentru știu mai bine decât oricine la ce nivel de stres este expus soțul meu, pentru că, totuși, el este capul familiei, are nouă copii în grijă. Nu e ușor să fii în pielea lui.

Încerc și eu cât pot să îl înțeleg, să îl susțîn și să îl sprijin. Nici nu doarme foarte bine, are probleme cu somnul. Nu e ușor să fii în pielea lui Cristi Borcea.

Poate din afară pare simplu, dar nu e. Sunt multe responsabilități. Nu suntem genul care să nu discute când ne roade ceva”, a mai spus Valentina pentru aceeași sursă.

Parteneri
Aceasta e fișa de vot! Cum au notat membrii juriului din Moldova prestația Alexandrei Căpitănescu
Mediafax
Noi informații despre Alexandru, băiețelul de 5 ani găsit în pădure după 48 de ore. ANUNȚUL făcut de medici
Cancan.ro
O româncă de 17 ani, protagonista uneia dintre cele mai spectaculoase campanii publicitare internaționale alături de Usain Bolt
Adevarul.ro
Înainte de a pleca, Rădoi s-a dus la Becali şi i-a lăudat un jucător de la FCSB: "Naşule, ai grijă de el, ajunge fotbalist. Are un parametru unde se apropie de Ronaldo"
Orangesport
Elena Udrea, imagine rară din sala de fitness. Cum s-a fotografiat în colanți, la 52 de ani
Ce se întâmplă, doctore?
EXCLUSIV – DOCUMENTE | România, bună de plată cu 340 de milioane de lei, după ce Compania de Drumuri a pierdut un arbitraj cu italienii de la Pizzarotti pe Lotul 1 al Autostrăzii Sebeș – Turda
Economedia
Bancuri cu şoferi: – Ți-am zis că nu e ok cu BMW-ul pe linia de tramvai...
Râzi cu lacrimi
„Cine a înșelat o dată, va înșela mereu”: Un studiu amplu dezvăluie secretele infidelității
Descopera.ro
Vlad Țurcanu, directorul Teleradio Moldova, a DEMISIONAT după scandalul voturilor de la Eurovision 2026
Cancan.ro
Amante celebre din showbiz-ul românesc! Unele au ajuns în faţa altarului, altele au rămas doar cu amintirea
Ciao.ro
Event epic pentru jucătorii de World of Tanks
Go4Games
Codul Rutier 2026: Trebuie să faci ITP la motocultor dacă circuli cu el pe drumurile publice?
Promotor.ro