Caroline Wozniacki s-a logodit cu Rory McIlroy

Jucătoarea de tenis Caroline Wozniacki s-a logodit cu jucătorul de golf Rory McIlroy, au anunțat cei doi sportivi pe Twitter, în noaptea de marți spre miercuri.
Caroline Wozniacki s-a logodit cu Rory McIlroy

Jucătoarea de tenis Caroline Wozniacki s-a logodit cu jucătorul de golf Rory McIlroy, au anunțat cei doi sportivi pe Twitter, în noaptea de marți spre miercuri.

„La mulți ani tuturor. Presimt că va fi un an minunat. Prima victorie în 2014, a spus Da”, a scris Rory McIlroy pe Twitter, în timp ce Caroline Wozniacki a anunțat la rândul său că a acceptat cererea în căsătorie a sportivului nord-irlandez.

Rory McIlroy, 24 de ani, și Caroline Wozniacki, 23 de ani, formează un cuplu din 2011. Interesant e că în luna octombrie a anului trecut presa din Anglia anunța despărțirea celor doi. Ulterior, zvonurile au fost dezmințite, iar acum Rory și Caroline se pregătesc de nuntă

 

 

Comentarii 0

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
  1. Nu folosiți cuvinte care să aducă o vătămare morală celorlalte persoane care comentează.
  2. Vă rugăm să faceți referiri doar la articolul în cauză și să nu folosiți un limbaj vulgar sau care să jignească.
  3. Nu sunt permise comentariile discriminatorii.
  4. Pentru protecția dumneavostră nu folosiți în comentarii informații personale.
  5. Daca aveți vreo plângere legată de administrarea siteului vă rugăm să trimiteți un mesaj la adresa de mail: [email protected]