Becali i-a botezat copilul lui Rădoi

În această după-amiază, în jurul ore 17:15, Gigi Becali, împreună cu soția sa i-a botezat la biserica din Pipera fata lui Mirel Rădoi, Ingrid-Alexandra. Finanțatorul din Ghencea a fost însoțit la eveniment și de cele trei fiice ale sale.
Becali i-a botezat copilul lui Rădoi

În această după-amiază, în jurul ore 17:15, Gigi Becali, împreună cu soția sa, i-a botezat la biserica din Pipera fata lui Mirel Rădoi, Ingrid-Alexandra. Finanțatorul din Ghencea a fost însoțit la eveniment și de cele trei fiice ale sale.

După aproximativ o oră, invitații căpitanului Stelei s-au mutat la restaurantul "Turabo Cafe", unde s-a derulat petrecerea care a urmat slujbei de creștinare a copilului.

La restaurant și-au făcut apariția și Teia Sponte, cel care a revenit din Spania, dar și Marius Lăcătuș, Massimo Pedrazzini și Adrian Ilie, urmând ca în cursul serii să fie prezenți și o parte din fotbaliști de la Steaua.

Comentarii 0

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
  1. Nu folosiți cuvinte care să aducă o vătămare morală celorlalte persoane care comentează.
  2. Vă rugăm să faceți referiri doar la articolul în cauză și să nu folosiți un limbaj vulgar sau care să jignească.
  3. Nu sunt permise comentariile discriminatorii.
  4. Pentru protecția dumneavostră nu folosiți în comentarii informații personale.
  5. Daca aveți vreo plângere legată de administrarea siteului vă rugăm să trimiteți un mesaj la adresa de mail: [email protected]