Un transsexual susține că a întreținut relații intime cu mai mulți fotbaliști de la Real Madrid, Barcelona și Atletico Madrid

Un transsexual susține că a întreținut relații intime cu jucători de la FC Barcelona, Real Madrid și Atletico Madrid
Un transsexual susține că a întreținut relații intime cu mai mulți fotbaliști de la Real Madrid, Barcelona și Atletico Madrid

Un transsexual susține că a întreținut relații intime cu jucători de la FC Barcelona, Real Madrid și Atletico Madrid

Cristini Couto, câștigătoarea titlului Miss Transexual 2007, a dezvăluit în cadrul unei emisiuni că prin patul său au trecut mai mulți fotbaliști legitimați la cele mai mari cluburi din Spania.  Cristini n-a dat nume, ci doar inițiale:

„M-au vizitat mai mulți jucători…numele lor încep cu G, P, B, C…câțiva dintre ei sunt de la Real Madrid, Atletico și Barcelona, bineînțeles”, a declarat pentru Telecinco cea care a fost comparată ca frumusețe cu Irina Shayk.

Cristini a lăsat de înțeles că până și Cristiano Ronaldo a apelat la serviciile sale. Miss Transsexual 2007 susține că aparițiile la TV i-au adus multe celebrități în pat, „pe unii chiar înainte să mă operez”.

Declarațiile făcute de Cristini Couto sunt privite însă cu o oarecare doză de scepticism, deoarece se speculează că aceasta este în căutarea notorietății.

Comentarii 0

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
  1. Nu folosiți cuvinte care să aducă o vătămare morală celorlalte persoane care comentează.
  2. Vă rugăm să faceți referiri doar la articolul în cauză și să nu folosiți un limbaj vulgar sau care să jignească.
  3. Nu sunt permise comentariile discriminatorii.
  4. Pentru protecția dumneavostră nu folosiți în comentarii informații personale.
  5. Daca aveți vreo plângere legată de administrarea siteului vă rugăm să trimiteți un mesaj la adresa de mail: [email protected]