Acasa » Fotbal Intern » Naționala » Sandu: „Nu mă miră că Mutu a fost înjurat!”

Sandu: „Nu mă miră că Mutu a fost înjurat!”

Președintele FRF, Mircea Sandu, a comentat absența lui Mirel Rădoi de la meciul pe care echipa lui Victor Pițurcă îl va disputa sâmbătă în compania naționala Franței. "Noi nu avem o cultură a respectului pentru valori. Nu mă miră că Mutu a fost înjurat de fanii Stelei, se întâmplă și cu alte personalități ale României. Mutu nu a declarat niciodată ca va dedica un eventual gol al său dinamoviștilor, a fost o declarație făcută de altcineva, care a fost multiplicată de presă" a spus Mircea Sandu la televiziunea gazetei.
Sandu: "Nu mă miră că Mutu a fost înjurat!"

Președintele FRF, Mircea Sandu, a comentat absența lui Mirel Rădoi de la meciul pe care echipa lui Victor Pițurcă îl va disputa sâmbătă în compania naționala Franței.

"Noi nu avem o cultură a respectului pentru valori. Nu mă miră că Mutu a fost înjurat de fanii Stelei, se întâmplă și cu alte personalități ale României. Mutu nu a declarat niciodată ca va dedica un eventual gol al său dinamoviștilor, a fost o declarație făcută de altcineva, care a fost multiplicată de presă" a spus Mircea Sandu la televiziunea gazetei.

Comentarii 0

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
  1. Nu folosiți cuvinte care să aducă o vătămare morală celorlalte persoane care comentează.
  2. Vă rugăm să faceți referiri doar la articolul în cauză și să nu folosiți un limbaj vulgar sau care să jignească.
  3. Nu sunt permise comentariile discriminatorii.
  4. Pentru protecția dumneavostră nu folosiți în comentarii informații personale.
  5. Daca aveți vreo plângere legată de administrarea siteului vă rugăm să trimiteți un mesaj la adresa de mail: [email protected]