Acasa » Fotbal Intern » Naționala » Nețoiu: „S-a văzut că Mutu nu e pregătit 100%! Goian mi-a plăcut!”

Nețoiu: „S-a văzut că Mutu nu e pregătit 100%! Goian mi-a plăcut!”

Gigi Nețoiu, fostul acționar al formației Dinamo, spune că România a obținut un rezultat bun contra Franței și se declară impresionat de Goian. De asemenea, Nețoiu spune că Mutu nu a fost pregătit 100% din cauză că vine după o accidentare. "Până la urmă e un rezultat bun care păstrează șanse de calificare. Tactic, Pițurcă a organizat foarte bine jocul. Mi-a plăcut Goian, a jucat fără greșeală iar la Mutu s-a văzut că a lipsit o lună, nu e pregătit fizic 100%", a declarat Gigi Nețoiu
Nețoiu: "S-a văzut că Mutu nu e pregătit 100%! Goian mi-a plăcut!"

Gigi Nețoiu, fostul acționar al formației Dinamo, spune că România a obținut un rezultat bun contra Franței și se declară impresionat de Goian. De asemenea, Nețoiu spune că Mutu nu a fost pregătit 100% din cauză că vine după o accidentare.

"Până la urmă e un rezultat bun care păstrează șanse de calificare. Tactic, Pițurcă a organizat foarte bine jocul. Mi-a plăcut Goian, a jucat fără greșeală iar la Mutu s-a văzut că a lipsit o lună, nu e pregătit fizic 100%", a declarat Gigi Nețoiu

Comentarii 0

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
  1. Nu folosiți cuvinte care să aducă o vătămare morală celorlalte persoane care comentează.
  2. Vă rugăm să faceți referiri doar la articolul în cauză și să nu folosiți un limbaj vulgar sau care să jignească.
  3. Nu sunt permise comentariile discriminatorii.
  4. Pentru protecția dumneavostră nu folosiți în comentarii informații personale.
  5. Daca aveți vreo plângere legată de administrarea siteului vă rugăm să trimiteți un mesaj la adresa de mail: [email protected]