Acasa » Fotbal Intern » Naționala » Naționala a plecat în vacanță!

Naționala a plecat în vacanță!

Elevii selecționerului Victor Pițurcă au plecat în vacanță. Însoțiți de soții, iubite sau copii, tricolorii s-au îmbarcat în această dimineață într-un avion cu destinația Turcia, unde vor îmbina utilul cu plăcutul. „Meregem să echilibrăm competiția, pentru că jucătorii din campionatul intern au intrat deja în vacanță, iar stranierii încă mai au meciuri de jucat. Va fi un prgram lejer de întreținere, nu foarte solicitant. Va fi un singur antrenament pe zi, de la ora 18.00, iar în restul zilei băieții vor putea face înot, tenis cu piciorul, sau recuperare. Dacă va ieși așa cum ne-am propus noi, se va repeta această plimbare!", a declarat Fane Iovan, unul dintre secunzii care i-a însoțit pe tricolori în cantonamentul din Antalya.
Naționala a plecat în vacanță!

Elevii selecționerului Victor Pițurcă au plecat în vacanță. Însoțiți de soții, iubite sau copii, tricolorii s-au îmbarcat în această dimineață într-un avion cu destinația Turcia, unde vor îmbina utilul cu plăcutul.

„Meregem să echilibrăm competiția, pentru că jucătorii din campionatul intern au intrat deja în vacanță, iar stranierii încă mai au meciuri de jucat. Va fi un prgram lejer de întreținere, nu foarte solicitant. Va fi un singur antrenament pe zi, de la ora 18.00, iar în restul zilei băieții vor putea face înot, tenis cu piciorul, sau recuperare. Dacă va ieși așa cum ne-am propus noi, se va repeta această plimbare!"
, a declarat Fane Iovan, unul dintre secunzii care i-a însoțit pe tricolori în cantonamentul din Antalya.

Comentarii 0

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
  1. Nu folosiți cuvinte care să aducă o vătămare morală celorlalte persoane care comentează.
  2. Vă rugăm să faceți referiri doar la articolul în cauză și să nu folosiți un limbaj vulgar sau care să jignească.
  3. Nu sunt permise comentariile discriminatorii.
  4. Pentru protecția dumneavostră nu folosiți în comentarii informații personale.
  5. Daca aveți vreo plângere legată de administrarea siteului vă rugăm să trimiteți un mesaj la adresa de mail: [email protected]