Acasa » Fotbal Intern » Naționala » Mutu: „M-am lovit, dar n-am știut că este grav”

Mutu: „M-am lovit, dar n-am știut că este grav”

Atacantul român a comentat accidentarea pe care a suferit-o ieri, în cantonamentul naționalei, mărturisind că era deja accidentat în momentul în care a făcut foarfeca laterală. M-am lovit înainte și nu mi-am dat seama. Am continuat să mă antrenez ca și cum nimic nu s-ar fi întâmplat. După acea fază, durerea a devenit insuportabilă și a trebuit să mă opresc. Voi lipsi două săptămâni, dar astfel de lucruri se întâmplă tot timpul. Doctorii au avut grijă de mine, nu vor fi probleme suplimentare.", a declarat Mutu pentru Goal.com
Mutu: "M-am lovit, dar n-am știut că este grav"

Atacantul român, Adrian Mutu, a comentat accidentarea pe care a suferit-o ieri, în cantonamentul naționalei, mărturisind că era deja accidentat în momentul în care a făcut foarfeca laterală.

"M-am lovit înainte și nu mi-am dat seama. Am continuat să mă antrenez ca și cum nimic nu s-ar fi întâmplat. După acea fază, durerea a devenit insuportabilă și a trebuit să mă opresc. Voi lipsi două săptămâni, dar astfel de lucruri se întâmplă tot timpul. Doctorii au avut grijă de mine, nu vor fi probleme suplimentare.", a declarat Mutu pentru Goal.com

Comentarii 0

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
  1. Nu folosiți cuvinte care să aducă o vătămare morală celorlalte persoane care comentează.
  2. Vă rugăm să faceți referiri doar la articolul în cauză și să nu folosiți un limbaj vulgar sau care să jignească.
  3. Nu sunt permise comentariile discriminatorii.
  4. Pentru protecția dumneavostră nu folosiți în comentarii informații personale.
  5. Daca aveți vreo plângere legată de administrarea siteului vă rugăm să trimiteți un mesaj la adresa de mail: [email protected]