Acasa » Fotbal Intern » Naționala » Mutu: „La Euro ne vom arăta valoarea”

Mutu: „La Euro ne vom arăta valoarea”

"Decarul" tricolorilor, Adrian Mutu, a declarat în cadrul conferinței de presă susținută astăzi că jucătorii echipei naționale sunt montați pentru Euro. "Nu trebuie să mai facem comparații între echipa actuală și cele din trecut. La CE din 2000 am avut o grupă foarte grea, dar am reușit să ne calificăm mai departe. Și acum vom întâlni trei dintre cele mai mari echipe ale lumii și cu toții dorim să ne demonstrăm valoarea la acest turneu final", a declarat Mutu.
Mutu: "La Euro ne vom arăta valoarea"

"Decarul" tricolorilor, Adrian Mutu, a declarat în cadrul conferinței de presă susținută astăzi că jucătorii echipei naționale sunt montați pentru Euro. "Nu trebuie să mai facem comparații între echipa actuală și cele din trecut. La CE din 2000 am avut o grupă foarte grea, dar am reușit să ne calificăm mai departe. Și acum vom întâlni trei dintre cele mai mari echipe ale lumii și cu toții dorim să ne demonstrăm valoarea la acest turneu final", a declarat Mutu.

Comentarii 0

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
  1. Nu folosiți cuvinte care să aducă o vătămare morală celorlalte persoane care comentează.
  2. Vă rugăm să faceți referiri doar la articolul în cauză și să nu folosiți un limbaj vulgar sau care să jignească.
  3. Nu sunt permise comentariile discriminatorii.
  4. Pentru protecția dumneavostră nu folosiți în comentarii informații personale.
  5. Daca aveți vreo plângere legată de administrarea siteului vă rugăm să trimiteți un mesaj la adresa de mail: [email protected]