Marica: „Mă simt mai bine la națională decât la Stuttgart!”

Atacantul echipei naționale a României, Ciprian Marica, a comentat situația sa înaintea meciului cu Serbia, partidă crucială pentru "tricolori". Vârful lui Stuttgart a declarat că nu știe de ce marchează mai des la echipa noastră națională decât la fosta campioană a Germaniei. "Mă simt mai bine la echipa națională decât la Stuttgart. Caut și eu să văd de ce marchez mai des la națională decât la echipa de club. Dacă aș găsi soluția, aș pune-o mereu în aplicare", a spus Marica la Sport.ro.
Marica: "Mă simt mai bine la națională decât la Stuttgart!"

Atacantul echipei naționale a României, Ciprian Marica, a comentat situația sa înaintea meciului cu Serbia, partidă crucială pentru "tricolori". Vârful lui Stuttgart a declarat că nu știe de ce marchează mai des la echipa noastră națională decât la fosta campioană a Germaniei.

"Mă simt mai bine la echipa națională decât la Stuttgart. Caut și eu să văd de ce marchez mai des la națională decât la echipa de club. Dacă aș găsi soluția, aș pune-o mereu în aplicare", a spus Marica la Sport.ro.

Comentarii 0

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
  1. Nu folosiți cuvinte care să aducă o vătămare morală celorlalte persoane care comentează.
  2. Vă rugăm să faceți referiri doar la articolul în cauză și să nu folosiți un limbaj vulgar sau care să jignească.
  3. Nu sunt permise comentariile discriminatorii.
  4. Pentru protecția dumneavostră nu folosiți în comentarii informații personale.
  5. Daca aveți vreo plângere legată de administrarea siteului vă rugăm să trimiteți un mesaj la adresa de mail: [email protected]