Acasa » Fotbal Intern » Naționala » Lupescu: „Dragomir a jignit soțiile și mamele jucătorilor”

Lupescu: „Dragomir a jignit soțiile și mamele jucătorilor”

Directorul general al FRF, Ionuț Lupescu, a declarat la Specialul de la Sport.ro că femeile din cantonamentul de la Euro al tricolorilor despre care Dumitru Dragomir, șeful LPF, a vorbit erau soțiile și mamele fotbaliștilor. "Acesta a fost un atac împotriva lui Pițurcă pentru că selecționerul le-a permis soțiilor, mamelor sau surorilor să vină 2-3 ore în cantonament după meciurile cu Italia și Franța ceea ce e perfect normal. Dragomir a jignit soțiile și mamele jucătorilor, ceea ce mi se pare impardonabil", a spus Lupescu.
Lupescu: "Dragomir a jignit soțiile și mamele jucătorilor"

Directorul general al FRF, Ionuț Lupescu, a declarat la Specialul de la Sport.ro că femeile din cantonamentul de la Euro al tricolorilor despre care Dumitru Dragomir, șeful LPF, a vorbit erau soțiile și mamele fotbaliștilor.

"Acesta a fost un atac împotriva lui Pițurcă pentru că selecționerul le-a permis soțiilor, mamelor sau surorilor să vină 2-3 ore în cantonament după meciurile cu Italia și Franța ceea ce e perfect normal. Dragomir a jignit soțiile și mamele jucătorilor, ceea ce mi se pare impardonabil", a spus Lupescu.