Acasa » Fotbal Intern » Naționala » „Fără Mutu suntem șchiopi”

„Fără Mutu suntem șchiopi”

Dumitru Dragomir, președintele Ligii Profesioniste de Fotbal, este în asentiment cu Cristi Borcea și spune că naționala nu s-ar descurca fără Mutu, Chivu, Rădoi sau Goian. "Fără Mutu suntem cam șchiopi. Nu văd echipa națională fără Mutu. Dacă mai lipsesc Chivu, Rădoi sau Goian suntem morți. Să fim serioși, nu avem nicio șansă fără acești jucători în meciurile cu Franța și Serbia. Pe letonieni, nu-mi fac probleme, îi batem, le dăm măcar 2 - 0
"Fără Mutu suntem șchiopi"

Dumitru Dragomir, președintele Ligii Profesioniste de Fotbal, îl contrazice pe fundașul "tricolorilor", Răzvan Raț și spune că naționala nu s-ar descurca fără Mutu, Chivu, Rădoi sau Goian.

"Fără Mutu suntem cam șchiopi. Nu văd echipa națională fără Mutu. Dacă mai lipsesc Chivu, Rădoi sau Goian suntem morți. Să fim serioși, nu avem nicio șansă fără acești jucători în meciurile cu Franța și Serbia. Pe letonieni, nu-mi fac probleme, îi batem, le dăm măcar 2 – 0" a declarat Dragomir la TVR

Comentarii 0

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
  1. Nu folosiți cuvinte care să aducă o vătămare morală celorlalte persoane care comentează.
  2. Vă rugăm să faceți referiri doar la articolul în cauză și să nu folosiți un limbaj vulgar sau care să jignească.
  3. Nu sunt permise comentariile discriminatorii.
  4. Pentru protecția dumneavostră nu folosiți în comentarii informații personale.
  5. Daca aveți vreo plângere legată de administrarea siteului vă rugăm să trimiteți un mesaj la adresa de mail: [email protected]