Acasa » Fotbal Intern » Naționala » Borcea: „Avem o națională de mâna a doua”

Borcea: „Avem o națională de mâna a doua”

Cristian Borcea a comentat situația din jurul echipei naționale. Acesta îi ia partea lui lui Victor Pițurcă și spune că nu e drept ca acesta să fie criticat. "Ceea ce i se întâmplă lui Pițurcă nu e drept. Fără Mutu și Chivu, naționala noastră e o echipă oarecare. Nu are materie primă.Suntem o echipa națională de plutonul doi.Pe lângă Hagi, mai aveam alți jucători care evoluau la echipe puternice", a spus Borcea la sport.ro
Borcea: "Avem o națională de mâna a doua"

Cristian Borcea a comentat situația din jurul echipei naționale. Acesta îi ia partea lui lui Victor Pițurcă și spune că nu e drept ca acesta să fie criticat.

"Ceea ce i se întâmplă lui Pițurcă nu e drept. Fără Raț, Mutu și Chivu, naționala noastră e o echipă oarecare. Nu are materie primă.Suntem o echipa națională de plutonul doi.Pe lângă Hagi, mai aveam alți jucători care evoluau la echipe puternice", a spus Borcea la sport.ro

Comentarii 0

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
  1. Nu folosiți cuvinte care să aducă o vătămare morală celorlalte persoane care comentează.
  2. Vă rugăm să faceți referiri doar la articolul în cauză și să nu folosiți un limbaj vulgar sau care să jignească.
  3. Nu sunt permise comentariile discriminatorii.
  4. Pentru protecția dumneavostră nu folosiți în comentarii informații personale.
  5. Daca aveți vreo plângere legată de administrarea siteului vă rugăm să trimiteți un mesaj la adresa de mail: [email protected]