A rămas cu buza umflată!** Decizia care îl ține pe Dorin Goga legat de Poli Timișoara

Deși visa să plece la o echipă din Liga I care evoluează în cupele europene, vedeta formației Poli Timișoara, Dorin Goga, s-a trezit cu planurile date peste cap în urma unei decizii luate de Comisia de Soluționare a Litigiilor, care îl ține legat de gruparea "alb-violetă".
A rămas cu buza umflată!** Decizia care îl ține pe Dorin Goga legat de Poli Timișoara

Deși visa să plece la o echipă din Liga I care evoluează în cupele europene, vedeta formației Poli Timișoara, Dorin Goga, s-a trezit cu planurile date peste cap în urma unei decizii luate de Comisia de Soluționare a Litigiilor, care îl ține legat de gruparea „alb-violetă”.

Dorin Goga a depus memoriu la LPF, în urmă cu mai bine de trei săptămâni, pentru a deveni liber de contract, însă decizia este una care nu-l mulțumește deloc. Jucătorul va rămâne sub contract cu Poli Timișoara, club care va trebui să-i plătească restanțele salariale.

Pus la zid de patronul Marian Iancu, după prima etapă din liga a doua, din cauza atitudinii sale din teren și de la antrenamente, Dorin Goga va trebui să își respecte astfel contractul cu Poli Timișoara, care mai are o valabilitate de doi ani.

Comentarii 0

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
  1. Nu folosiți cuvinte care să aducă o vătămare morală celorlalte persoane care comentează.
  2. Vă rugăm să faceți referiri doar la articolul în cauză și să nu folosiți un limbaj vulgar sau care să jignească.
  3. Nu sunt permise comentariile discriminatorii.
  4. Pentru protecția dumneavostră nu folosiți în comentarii informații personale.
  5. Daca aveți vreo plângere legată de administrarea siteului vă rugăm să trimiteți un mesaj la adresa de mail: [email protected]