Acasa » Fotbal Intern » Liga 1 » „U”, numai un punct în patru etape!** Pană: „Am căzut fizic și psihic”

„U”, numai un punct în patru etape!** Pană: „Am căzut fizic și psihic”

Declinul Universității Cluj continuă. Echipa lui Marian Pană a pierdut azi cu Victoria Brănești, deși a condus la un moment dat cu 2-0. "U" are numai un punct obținut în ultimele patru etape, iar scaunul lui Marian Pană a început să se clatine din nou.
"U", numai un punct în patru etape!** Pană: "Am căzut fizic și psihic"

Declinul Universității Cluj continuă. Echipa lui Marian Pană a
pierdut azi cu Victoria Brănești, deși a condus la un moment dat cu
2-0. „U” are numai un punct obținut în ultimele patru etape, iar
scaunul lui Marian Pană a început să se clatine din nou.

„Este un moment greu pentru echipă, am primit primul gol
din neatenție, echipa nu se poate regăsi. Am văzut o cădere fizică
și psihică în a doua repriză. Nu avem nicio scuză, să fim realiști.
Am început bine, ne puteam distanța, adversarul nu a contat. Am
avut slăbiciuni mari în repriza a doua, arbitrul ne-a băgat în joc
cu acel penalty. Cu toții suntem de vină, cei de la Brănești au
fost mai motivați ca noi. La fotbal dacă nu ai putere să treci
peste momentele grele, nu ai nicio șansă. Eu sunt bărbat, merg mai
departe”
, a spus Marian Pană.

Comentarii 0

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
  1. Nu folosiți cuvinte care să aducă o vătămare morală celorlalte persoane care comentează.
  2. Vă rugăm să faceți referiri doar la articolul în cauză și să nu folosiți un limbaj vulgar sau care să jignească.
  3. Nu sunt permise comentariile discriminatorii.
  4. Pentru protecția dumneavostră nu folosiți în comentarii informații personale.
  5. Daca aveți vreo plângere legată de administrarea siteului vă rugăm să trimiteți un mesaj la adresa de mail: [email protected]