Acasa » Fotbal Intern » Liga 1 » Trică: „Cel mai bun mijlocaș din 2008 este…Trică!”

Trică: „Cel mai bun mijlocaș din 2008 este…Trică!”

Proaspăt transferat la Anorthosis Famagusta, mijlocașul Eugen Trică a întocmit clasamentul cu laureații anului 2008. Fostul jucător al campioanei i-a nominalizat în top numai pe foștii săi coechipieri, excepție făcând categoria cel mai bun jucător, unde a mers pe mâna "Briliantului" Adi Mutu. "Maurizio Trombetta este 98 % antrenorul CFR-ului. În ceea ce privește cei mai buni jucători, cred că Mutu este jucătorul român al anului 2008. Cel mai bun fundaș este Cadu, cel mai bun mijlocaș (n.n se gândește trei secune) este Trică și cel mai bun investitor Arpad Paszkany", a spus Trică.
Trică: "Cel mai bun mijlocaș din 2008 este...Trică!"

Proaspăt transferat la Anorthosis Famagusta, mijlocașul Eugen Trică a întocmit clasamentul cu laureații anului 2008. Fostul jucător al campioanei i-a nominalizat în top numai pe foștii săi coechipieri, excepție făcând categoria cel mai bun jucător, unde a mers pe mâna "Briliantului" Adi Mutu.

"Maurizio Trombetta este 95 % antrenorul CFR-ului, dar 5% mâine sigur anunță alt tehnician… În ceea ce privește cei mai buni jucători, cred că Mutu este jucătorul român al anului 2008. Cel mai bun fundaș este Cadu, cel mai bun mijlocaș (n.n se gândește trei secune) este Trică și cel mai bun investitor Arpad Paszkany", a spus Trică.

Comentarii 0

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
  1. Nu folosiți cuvinte care să aducă o vătămare morală celorlalte persoane care comentează.
  2. Vă rugăm să faceți referiri doar la articolul în cauză și să nu folosiți un limbaj vulgar sau care să jignească.
  3. Nu sunt permise comentariile discriminatorii.
  4. Pentru protecția dumneavostră nu folosiți în comentarii informații personale.
  5. Daca aveți vreo plângere legată de administrarea siteului vă rugăm să trimiteți un mesaj la adresa de mail: [email protected]