Acasa » Fotbal Intern » Liga 1 » „Secundul Eduardinho va sta pe bancă la Galați”

„Secundul Eduardinho va sta pe bancă la Galați”

Contactat de Sport.ro, directorul general al rapidului Constantin Zotta, a declarat că pe banca tehnică a giuleștenilor la meciul cu Oțelul va sta sta secundul Eduardinho, după ce principalul Jose Peseiro a fost eliminat în meciul cu CFR și suspendat, ulterior, o etapă "Rapidul va fi condus tot de Peseiro cu Oțelul chiar dacă este suspendat.
"Secundul Eduardinho va sta pe bancă la Galați"

Contactat de Sport.ro, directorul general al rapidului Constantin Zotta, a declarat că pe banca tehnică a giuleștenilor la meciul cu Oțelul va sta sta secundul Eduardinho, după ce principalul Jose Peseiro a fost eliminat în meciul cu CFR și suspendat, ulterior, o etapă

"Rapidul va fi condus tot de Peseiro cu Oțelul chiar dacă este suspendat. Tactica a făcut-o tot el, el i-a pregătit. Pe bancă va fi secundul Eduardinho care va da indicații. E posibil să debuteze Pitbull, doar Peseiro știe asta. Nu se consultă cu mine"
, a spus Zotta la Sport.ro.