Acasa » Fotbal Intern » Liga 1 » „Rădoi aude numai prostii și crede că le știe pe toate!”

„Rădoi aude numai prostii și crede că le știe pe toate!”

Dumitru Dragomir îi răspune lui Mirel Rădoi, care afirmase că și înainte de 2002 au avut loc meciuri suspecte, dar cei din conducerea fotbalului românesc au ținut să mușamalizeze tot. Președintele Ligii îl acuză pe căpitanul Stelei că vorbește în necunoștință de cauză și, dacă va fi nevoie, va scoate toate dosarele din perioada '99-2002. "Rădoi aude numai prostii și crede că le știe pe toate. Nu are niciun fel de relații. Eu voi sesiza comisiile, să vină și să le spună ce știe despre perioada '99 - 2002. Aștept să își susțină ideile pe care le spune, nu să vorbească prostii, pentru că e pasibil de o sancțiune drastică. Suntem la DNA din cauza lui Gigi, pentru că el îi și înjură și sunt și ăia oameni și nu l-au iertat", a spus oficialul Ligii la Retrospectiva săptămânii "Sunt foarte informat și știu ce se întâmpla înainte de 2002. Dacă se va ajunge la ceva grav o să am și eu grav și o să spune și eu ce s a întâmplat din 99 până în 2002, că stiu și eu foarte mu. Dețin foarte multe informații, s-ar putea să am și eu gura spartă și să vorbesc despre ceea ce se întâmpla înainte de 2002, despre oamenii care au pornit aceste `jocuri", a fost declarația dată de Mirel Rădoi și care l-a iritat pe Dragomir
"Rădoi aude numai prostii și crede că le știe pe toate!"

Dumitru Dragomir îi răspune lui Mirel Rădoi, care afirmase că și înainte de 2002 au avut loc meciuri suspecte, dar cei din conducerea fotbalului românesc au ținut să mușamalizeze tot.

Președintele Ligii îl acuză pe căpitanul Stelei că vorbește în necunoștință de cauză și, dacă va fi nevoie, va scoate toate dosarele din perioada ’99-2002.

„Rădoi aude numai prostii și crede că le știe pe toate. Nu are niciun fel de relații. Eu voi sesiza comisiile, să vină și să le spună ce știe despre perioada ’99 – 2002. Aștept să își susțină ideile pe care le spune, nu să vorbească prostii, pentru că e pasibil de o sancțiune drastică. Suntem la DNA din cauza lui Gigi, pentru că el îi și înjură și sunt și ăia oameni și nu l-au iertat”, a spus oficialul Ligii la Retrospectiva săptămânii

„Sunt foarte informat și știu ce se întâmpla înainte de 2002. Dacă se va ajunge la ceva grav o să am și eu grav și o să spune și eu ce s a întâmplat din 99 până în 2002, că stiu și eu foarte mu. Dețin foarte multe informații, s-ar putea să am și eu gura spartă și să vorbesc despre ceea ce se întâmpla înainte de 2002, despre oamenii care au pornit aceste `jocuri”, a fost declarația dată de Mirel Rădoi și care l-a iritat pe Dragomir

Comentarii 0

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
  1. Nu folosiți cuvinte care să aducă o vătămare morală celorlalte persoane care comentează.
  2. Vă rugăm să faceți referiri doar la articolul în cauză și să nu folosiți un limbaj vulgar sau care să jignească.
  3. Nu sunt permise comentariile discriminatorii.
  4. Pentru protecția dumneavostră nu folosiți în comentarii informații personale.
  5. Daca aveți vreo plângere legată de administrarea siteului vă rugăm să trimiteți un mesaj la adresa de mail: [email protected]