Acasa » Fotbal Intern » Liga 1 » „Probabil că Borcea a propus amânarea** și s-a aprobat”

„Probabil că Borcea a propus amânarea** și s-a aprobat”

Nu știu nimic despre această amânare. Când să jucăm cu Dinamo?! Week-end-ul viitor? Păi nu avem alt meci atunci? A, se amână toată etapa. Ce dacă avea Dinamo meci la Cluj, și noi aveam cu Oțelul. Nu mă interesează și nici nu știu ce interese au fost. Probabil a cerut Borcea asta și s-a aprobat. Gazonul nu se prezintă prea bine. Asta se întâmplă pentru că a jucat Unirea Urziceni... Dacă nu jucau, nu se mai strica.
"Probabil că Borcea a propus amânarea** și s-a aprobat"

Gigi Becali spune că amânarea etapei a XXII-a și implicit a
derby-ului Dinamo – Steaua nu-l deranjează, în ciuda faptului că
formația din Ștefan cel Mare ar fi venit după meciul cu CFR, de la
Cluj și ar fi avut la dispoziție doar trei zile pentru refacere.
„Probabil Borcea a propus asta”, spune Becali.

„Nu știu nimic despre această amânare. Când să jucăm cu
Dinamo?! Week-end-ul viitor? Păi nu avem alt meci atunci? A, se
amână toată etapa. Ce dacă avea Dinamo meci la Cluj, și noi aveam
cu Oțelul. Nu mă interesează și nici nu știu ce interese au fost.
Probabil a cerut Borcea asta și s-a aprobat.

Gazonul nu se prezintă prea bine. Asta se întâmplă pentru că a
jucat Unirea Urziceni… Dacă nu jucau, nu se mai strica”,
a spus Becali la gsptv.


Citește și: Dinamo – Steaua
s-a amânat! Etapa 22 se joacă sâmbăta
viitoare!

Comentarii 0

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
  1. Nu folosiți cuvinte care să aducă o vătămare morală celorlalte persoane care comentează.
  2. Vă rugăm să faceți referiri doar la articolul în cauză și să nu folosiți un limbaj vulgar sau care să jignească.
  3. Nu sunt permise comentariile discriminatorii.
  4. Pentru protecția dumneavostră nu folosiți în comentarii informații personale.
  5. Daca aveți vreo plângere legată de administrarea siteului vă rugăm să trimiteți un mesaj la adresa de mail: [email protected]