Porumboiu: „Hizo și jucătorii vor plătii pentru înfrângerea de azi!”

După ce au pierdut pe teren propriu întâlnirea cu FC Argeș, patronul celor de la FC Vaslui a promis că îi va amenda pe Hizo și pe jucători și a impus un obiectiv clar pentru echipă. Înfrângerea din această seară îi îndepărtează pe vasluieni de locul 5 pe care și l-au propus la debutul sezonului. "Odată ce ne îndepărtăm de locul 5 nu mai am ce discuta cu nimeni. Hizo și jucătorii nu sunt în niciun fel exonerați de vină și acum va trebui să suporte consecințele.", a spus Porumboiu la adresa echipei sale. Iulian Tameș a înscris din penalty unicul gol al întâlnirii dintre FC Vaslui și FC Argeș.
Porumboiu: "Hizo și jucătorii vor plătii pentru înfrângerea de azi!"

După ce au pierdut pe teren propriu întâlnirea cu FC Argeș, patronul celor de la FC Vaslui a promis că îi va amenda pe Hizo și pe jucători și a impus un obiectiv clar pentru echipă. Înfrângerea din această seară îi îndepărtează pe vasluieni de locul 5 pe care și l-au propus la debutul sezonului.

"Odată ce ne îndepărtăm de locul 5 nu mai am ce discuta cu nimeni. Hizo și jucătorii nu sunt în niciun fel exonerați de vină și acum va trebui să suporte consecințele.", a spus Porumboiu la adresa echipei sale.

Iulian Tameș a înscris din penalty unicul gol al întâlnirii dintre FC Vaslui și FC Argeș.

Comentarii 0

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
  1. Nu folosiți cuvinte care să aducă o vătămare morală celorlalte persoane care comentează.
  2. Vă rugăm să faceți referiri doar la articolul în cauză și să nu folosiți un limbaj vulgar sau care să jignească.
  3. Nu sunt permise comentariile discriminatorii.
  4. Pentru protecția dumneavostră nu folosiți în comentarii informații personale.
  5. Daca aveți vreo plângere legată de administrarea siteului vă rugăm să trimiteți un mesaj la adresa de mail: [email protected]
Parteneri