Acasa » Fotbal Intern » Liga 1 » Pierre Boya se apără! Vezi aici ce era în sticla de whisky!

Pierre Boya se apără! Vezi aici ce era în sticla de whisky!

Exclus din lot pentru consum de băuturi spirtoase, Pierre Boya se apără. Atacantul Rapidului spune că a fost nevoit să-și facă nevoile într-o sticlă, în autocar, din cauză că șoferul nu a oprit decât după 4 ore de mers, iar Peseiro a crezut că în acea sticlă era whisky. "În sticla aceea nu era whisky, era urină. Am mers patru ore pe drum, autocarul nu a oprit și nu aveam WC în autocar. Mi-a venit să urinez și nu aveam unde. Nu mă mai puteam ține și am luat o sticlă goală și mi-am făcut nevoile în ea. Când am ajuns la Pro Rapid, i-am arătat sticla lui Ciprian (n.r. translatorul lui Peseiro) și cinvea a văzut și i-a spus lui Peseiro că aveam whisky într-o sticlă. De atunci nu a mai vorbit nici cu mine, nici cu Bozovic. Ce, suntem singurii care beau de la Rapid? Suntem tratați de parcă am fi singurii!", a declarat camernunezul la gsp tv
Pierre Boya se apără! Vezi aici ce era în sticla de whisky!

Exclus din lot pentru consum de băuturi spirtoase, Pierre Boya se apără. Atacantul Rapidului spune că a fost nevoit să-și facă nevoile într-o sticlă, în autocar, din cauză că șoferul nu a oprit decât după 4 ore de mers, iar Peseiro a crezut că în acea sticlă era whisky.

"În sticla aceea nu era whisky, era urină. Am mers patru ore pe drum, autocarul nu a oprit și nu aveam WC în autocar. Mi-a venit să urinez și nu aveam unde. Nu mă mai puteam ține și am luat o sticlă goală și mi-am făcut nevoile în ea. Când am ajuns la Pro Rapid, i-am arătat sticla lui Ciprian (n.r. translatorul lui Peseiro) și cinvea a văzut și i-a spus lui Peseiro că aveam whisky într-o sticlă. De atunci nu a mai vorbit nici cu mine, nici cu Bozovic. Ce, suntem singurii care beau de la Rapid? Suntem tratați de parcă am fi singurii!", a declarat camernunezul la gsp tv

Comentarii 0

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
  1. Nu folosiți cuvinte care să aducă o vătămare morală celorlalte persoane care comentează.
  2. Vă rugăm să faceți referiri doar la articolul în cauză și să nu folosiți un limbaj vulgar sau care să jignească.
  3. Nu sunt permise comentariile discriminatorii.
  4. Pentru protecția dumneavostră nu folosiți în comentarii informații personale.
  5. Daca aveți vreo plângere legată de administrarea siteului vă rugăm să trimiteți un mesaj la adresa de mail: [email protected]