Acasa » Fotbal Intern » Liga 1 » Oțelarii au față de Liga Campionilor

Oțelarii au față de Liga Campionilor

Oțelul începe să simtă presiunea participării în Liga Campionilor. Ieri, elevii lui Dorinel Munteanu au realizat într-un studio foto profesionist prima parte a catalogului de prezentare cerut de UEFA pentru cea mai puternică competiție intercluburi.
Oțelarii au față de Liga Campionilor

Oțelul începe să simtă presiunea participării în Liga
Campionilor. Ieri, elevii lui Dorinel Munteanu au realizat într-un
studio foto profesionist prima parte a catalogului de prezentare
cerut de UEFA pentru cea mai puternică competiție
intercluburi.

„Zâmbește, Cojoc, că nu ești la priveghi!” sau „Silviule, pari
încrezut. Așa ești tu sau doar ni se pare pentru că este ziua ta?”,
au glumit „oțelarii” între ei, mijlocașul stânga Silviu Ilie
împlinind ieri 23 de ani. „Să scrii de mine la ziar că m-am trezit
dimineață chiar de ziua mea ca să fac poză”, a punctat și
internaționalul care, aidoma lui Sălăgeanu și altor colegi, a avut
grijă să treacă mai întâi pe la frizer. În general n-au fost
probleme cu „zâmbiți, vă rog” sau „păsărica”, dar a existat și ceva
crispare. Peruanul Chavez și albanezul Progni au părut copleșiți de
moment, mai ales că au făcut doar trei antrenamente cu noii lor
camarazi de vestiar. Ieri, campionilor României li s-au luat și
măsuri pentru costumele de prezentare cu care se vor îmbrăca
înainte de meciurile din Liga Campionilor.

Comentarii 0

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
  1. Nu folosiți cuvinte care să aducă o vătămare morală celorlalte persoane care comentează.
  2. Vă rugăm să faceți referiri doar la articolul în cauză și să nu folosiți un limbaj vulgar sau care să jignească.
  3. Nu sunt permise comentariile discriminatorii.
  4. Pentru protecția dumneavostră nu folosiți în comentarii informații personale.
  5. Daca aveți vreo plângere legată de administrarea siteului vă rugăm să trimiteți un mesaj la adresa de mail: [email protected]