Noi mutări la Poli Timișoara? Cine ar putea veni în iarnă la echipa aflată pe locul 10 în Liga 1

Noi mutări la Poli Timișoara? Cine ar putea veni în iarnă la echipa aflată pe locul 10 în Liga 1

Șefii de la Poli Timișoara, locul 10 în campionat, cu 15 puncte după 17 etape, intenționează să mai aducă un oficial în staff-ul administrativ al grupării alb-violete.

Presa din Timișoara a scris că înaintea partidei cu Dinamo, 0-1, primarul Nicolae Robu, omul fără care nu se mișcă un deget în club, a stat de vorbă cu fostul oficial al „câinilor” Cristi Bobar (32 de ani). Bănățeanul născut în Reșița a fost văzut de mai multe ori în anturajul timișorenilor și ar putea lucra la trupa antrenată de Florin Marin cu președintele echipei Daniel Stanciu. Aducerea lui Bobar s-ar putea produce în iarnă. Poli Timișoara a început sezonul cu Dan Alexa pe bancă, însă fostul mijlocaș a plecat la Rapid, iar Florin Marin a sosit la gruparea violetă.

Comentarii 0

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
  1. Nu folosiți cuvinte care să aducă o vătămare morală celorlalte persoane care comentează.
  2. Vă rugăm să faceți referiri doar la articolul în cauză și să nu folosiți un limbaj vulgar sau care să jignească.
  3. Nu sunt permise comentariile discriminatorii.
  4. Pentru protecția dumneavostră nu folosiți în comentarii informații personale.
  5. Daca aveți vreo plângere legată de administrarea siteului vă rugăm să trimiteți un mesaj la adresa de mail: [email protected]