„Mai sunt 200 de bilete pentru meciul cu Chelsea!”** Modul inedit prin care fanii pot intra în posesia acestora

Steaua s-a impus în partida cu Universitatea Cluj, scor 1-0, iar următorul adversar este Gaz Metan Mediaș. Pe lângâ
"Mai sunt 200 de bilete pentru meciul cu Chelsea!"** Modul inedit prin care fanii pot intra în posesia acestora

Steaua s-a impus în partida cu Universitatea Cluj, scor 1-0, iar următorul adversar este Gaz Metan Mediaș. Pe lângâ performanțele din Europa League, steliștii luptă și pentru titlu în Liga I așa că niciun pas greșit nu este permis.

Meciul cu Gaz Metan poate fi ultima oportunitate pentru suporterii de a fi prezenți la meciul cu Chelsea. Managerul Stelei a anunțat că în acest moment mai sunt 200 de bilete disponibile și există posibilitatea ca acestea să fie oferite unora dintre fanii care vor veni la meciul de sâmbătă.

„Avansul luat pare suficient, dat nu este așa. Întâlnim sâmbătă la o oră decentă o echipă care anul trecut ne-a dat cu terenul în cap la Mediaș. Din patru jocuri pe care Steaua nu le-a câștigat în acst campionat, unul a fost împotriva celor de la Mediaș. Probabil că avem un complex în fața lor, dar sper ca audiența să fie mare. Avem mare nevoie de suporteri.

Mai sunt 200 de bilete și poate facem cumva să le distribuim norocoșilor care vin la meciul cu Mediaș”, a declarat unul dintre manageri în cadrul unei conferințe de presă.

Comentarii 0

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
  1. Nu folosiți cuvinte care să aducă o vătămare morală celorlalte persoane care comentează.
  2. Vă rugăm să faceți referiri doar la articolul în cauză și să nu folosiți un limbaj vulgar sau care să jignească.
  3. Nu sunt permise comentariile discriminatorii.
  4. Pentru protecția dumneavostră nu folosiți în comentarii informații personale.
  5. Daca aveți vreo plângere legată de administrarea siteului vă rugăm să trimiteți un mesaj la adresa de mail: [email protected]