Mai dă CFR o lovitură? Unul dintre cei mai talentați fotbaliști africani dă probe de joc.** Are 18 ani și a dat teste la Real

Muniru e considerat ca fiind unul dintre cei mai talentați jucători africani. Sergio va lua în aceste zile o decizie dacă îl va păstra pe Muntari.
Mai dă CFR o lovitură? Unul dintre cei mai talentați fotbaliști africani dă probe de joc.** Are 18 ani și a dat teste la Real

Potrivit www.ziuadecluj.ro, CFR Cluj îl va testa în aceste zile pe mijlocașul Sariki Muniru (18 ani), fratele celebrului Sulley Muntari, mijlocașul lui AC Milan. În noiembrie 2012, Muniru a fost testat de Real Madrid, dar nu a convins și nu a fost păstrat la echipa spaniolă.

Muniru e considerat ca fiind unul dintre cei mai talentați jucători africani. Sergio va lua în aceste zile o decizie dacă îl va păstra pe Muntari. Altfel, de notat că Luis Alberto are șanse foarte mici să mai continue în Gruia, Braga dorind să îl cedeze la un alt club.

Comentarii 0

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
  1. Nu folosiți cuvinte care să aducă o vătămare morală celorlalte persoane care comentează.
  2. Vă rugăm să faceți referiri doar la articolul în cauză și să nu folosiți un limbaj vulgar sau care să jignească.
  3. Nu sunt permise comentariile discriminatorii.
  4. Pentru protecția dumneavostră nu folosiți în comentarii informații personale.
  5. Daca aveți vreo plângere legată de administrarea siteului vă rugăm să trimiteți un mesaj la adresa de mail: [email protected]