Acasa » Fotbal Intern » Liga 1 » Borcea promite: „Luăm 6 puncte cu Oțelul și Steaua și ne detașăm!”

Borcea promite: „Luăm 6 puncte cu Oțelul și Steaua și ne detașăm!”

În ciuda eșecului de la Cluj, președintele executiv al lui Dinamo, Cristi Borcea, s-a declarat optimist înaintea partidelor cu Oțelul Galați și Steaua și spune că "roș-albii" vor obține punctaj maxim din cele două jocuri. "Luăm 6 puncte din partidele cu Oțelul și cu Steaua! Nu concep altceva! Batem Steaua și ne detașăm în vârful clasamentului!", a spus Borcea pentru www.prosport.ro.
Borcea promite: "Luăm 6 puncte cu Oțelul și Steaua și ne detașăm!"

În ciuda eșecului de la Cluj, președintele executiv al lui Dinamo, Cristi Borcea, s-a declarat optimist înaintea partidelor cu Oțelul Galați și Steaua și spune că "roș-albii" vor obține punctaj maxim din cele două jocuri.

"Luăm 6 puncte din partidele cu Oțelul și cu Steaua! Nu concep altceva! Batem Steaua și ne detașăm în vârful clasamentului!", a spus Borcea pentru www.prosport.ro.

VEZI AICI cum comentează Lucian Lipovan înfrângerea lui Dinamo în partida cu CFR

Comentarii 0

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
  1. Nu folosiți cuvinte care să aducă o vătămare morală celorlalte persoane care comentează.
  2. Vă rugăm să faceți referiri doar la articolul în cauză și să nu folosiți un limbaj vulgar sau care să jignească.
  3. Nu sunt permise comentariile discriminatorii.
  4. Pentru protecția dumneavostră nu folosiți în comentarii informații personale.
  5. Daca aveți vreo plângere legată de administrarea siteului vă rugăm să trimiteți un mesaj la adresa de mail: [email protected]