Ionuț Badea: **”E normal ca finanțatorul să fie supărat”

Antrenorul Ionuț Badea a declarat ieri că nu simte o presiune în plus ca urmare a declarațiilor făcute de finanțatorul Florian Walter după egalul cu Voința Sibiu. „E normal ca finanțatorul să fie supărat, mai ales că rezultatul nu a fost cel așteptat la Sibiu. Să nu uităm că dintre echipele care au jucat pe terenul Voinței noi ne-am creat ocaziile cele mai mari. Steaua a făcut egal, iar CFR a câștigat cum a câștigat. Nu există presiune pe echipă sau pe mine", a spus Badea.

Antrenorul Ionuț Badea a declarat ieri că nu simte o presiune în plus ca urmare a declarațiilor făcute de finanțatorul Florian Walter după egalul cu Voința Sibiu. „E normal ca finanțatorul să fie supărat, mai ales că rezultatul nu a fost cel așteptat la Sibiu. Să nu uităm că dintre echipele care au jucat pe terenul Voinței noi ne-am creat ocaziile cele mai mari. Steaua a făcut egal, iar CFR a câștigat cum a câștigat. Nu există presiune pe echipă sau pe mine”, a spus Badea.

Comentarii 0

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
  1. Nu folosiți cuvinte care să aducă o vătămare morală celorlalte persoane care comentează.
  2. Vă rugăm să faceți referiri doar la articolul în cauză și să nu folosiți un limbaj vulgar sau care să jignească.
  3. Nu sunt permise comentariile discriminatorii.
  4. Pentru protecția dumneavostră nu folosiți în comentarii informații personale.
  5. Daca aveți vreo plângere legată de administrarea siteului vă rugăm să trimiteți un mesaj la adresa de mail: [email protected]