„I-am zis lui Marius să joace cu tineri dacă ne compromitem șansele la titlu!” CE PĂ‚RERE AI?

Finanțatorul FC Steaua, Gigi Becali, a declarat, vineri, la o emisiune televizată, că dacă echipa sa își va compromite șansele la titlu în etapele următoare, atunci sunt toate șansele ca antrenorul Marius Lăcătuș să mizeze pe tineri. "Am vorbit cu Marius și i-am zis că dacă ne compromitem șansele la titlu, să jucăm cu tinerii și să-i pregătim pentru anul următor. Acum, cum o face el, nu știu. Am zis să pregătim echipa pentru viitor. Putem avea rezultate la anul cu jucători ca Ochiroșii, Bicfalvi sau Lițu", a spus Becali la gsptv.
"I-am zis lui Marius să joace cu tineri dacă ne compromitem șansele la titlu!" CE PĂ‚RERE AI?

Finanțatorul FC Steaua, Gigi Becali, a declarat, vineri, la o emisiune televizată, că dacă echipa sa își va compromite șansele la titlu în etapele următoare, atunci sunt toate șansele ca antrenorul Marius Lăcătuș să mizeze pe tineri.

"Am vorbit cu Marius și i-am zis că dacă ne compromitem șansele la titlu, să jucăm cu tinerii și să-i pregătim pentru anul următor. Acum, cum o face el, nu știu. Am zis să pregătim echipa pentru viitor. Putem avea rezultate la anul cu jucători ca Ochiroșii, Bicfalvi sau Lițu", a spus Becali la gsptv.

Gigi Becali a menționat că va merge să discute cu jucătorii înainte de meciul cu Poli Iași. "Cred că o victorie în fața lui Poli Iași i-ar aduce pe suporteri mai aproape de noi. Dacă vom marca și trei-patru goluri, va fi și mai bine. Cred că au început și suporterii să realizeze că nu e bun acest război, de pierdut are Steaua", a comentat oficialul stelist.

Comentarii 0

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
  1. Nu folosiți cuvinte care să aducă o vătămare morală celorlalte persoane care comentează.
  2. Vă rugăm să faceți referiri doar la articolul în cauză și să nu folosiți un limbaj vulgar sau care să jignească.
  3. Nu sunt permise comentariile discriminatorii.
  4. Pentru protecția dumneavostră nu folosiți în comentarii informații personale.
  5. Daca aveți vreo plângere legată de administrarea siteului vă rugăm să trimiteți un mesaj la adresa de mail: [email protected]