Acasa » Fotbal Intern » Liga 1 » Hagi are un favorit surpriză în Liga I! Are 33 de ani și joacă la Dinamo:** „Pe el l-aș lua la Viitorul! E piesă rară”

Hagi are un favorit surpriză în Liga I! Are 33 de ani și joacă la Dinamo:** „Pe el l-aș lua la Viitorul! E piesă rară”

Pus să aleagă un jucător pe care și l-ar dori la Viitorul Constanța, "Regele" a făcut o alegere neașteptată, având în vedere slăbiciunea
Hagi are un favorit surpriză în Liga I! Are 33 de ani și joacă la Dinamo:** "Pe el l-aș lua la Viitorul! E piesă rară"

Cătălin Munteanu este favoritul lui Gică Hagi din Liga I. Pus să aleagă un jucător pe care și l-ar dori la Viitorul Constanța, „Regele” a făcut o alegere neașteptată, având în vedere slăbiciunea fostului mare jucător pentru jucătorii tineri.

Stilul lui Cătălin Munteanu, care se aseamănă pe undeva cu cel al fotbalistului Hagi, l-a convins pe „Rege”.

„Dacă aș fi să aleg un jucător din Liga I pe care l-aș lua la Viitorul? Pe Cătălin Munteanu, este piesă rară. Este stângaci, este un pasator foarte bun, este un jucător foarte bun”, a declarat Gică Hagi la DigiSport.

Comentarii 0

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
  1. Nu folosiți cuvinte care să aducă o vătămare morală celorlalte persoane care comentează.
  2. Vă rugăm să faceți referiri doar la articolul în cauză și să nu folosiți un limbaj vulgar sau care să jignească.
  3. Nu sunt permise comentariile discriminatorii.
  4. Pentru protecția dumneavostră nu folosiți în comentarii informații personale.
  5. Daca aveți vreo plângere legată de administrarea siteului vă rugăm să trimiteți un mesaj la adresa de mail: [email protected]