Acasa » Fotbal Intern » Liga 1 » Giovanni Becali nu se teme: „Sunt nevinovat”

Giovanni Becali nu se teme: „Sunt nevinovat”

Agentul FIFA a vorbit cu ProSport despre dosarul „Trans­ferurile" pe un ton ce nu trăda nici cea mai mică îngrijorare pentru un eventual verdict nefavorabil. Domnule Becali, ProSport a tot scris în ultimele zile despre implicarea dumneavoastră în dosarul transferurilor ilicite. Aveți ceva de spus pentru a vă apăra? Nu, n-am nimic de declarat. Las Justiția să-și facă treaba.
Giovanni Becali nu se teme: „Sunt nevinovat"

Agentul FIFA a vorbit cu ProSport despre dosarul „Trans­ferurile” pe un ton ce nu trăda nici cea mai mică îngrijorare pentru un eventual verdict nefavorabil.

Domnule Becali, ProSport a tot scris în ultimele zile despre implicarea dumneavoastră în dosarul transferurilor ilicite. Aveți ceva de spus pentru a vă apăra?

Nu, n-am nimic de declarat. Las Justiția să-și facă treaba.

Rechizitoriul nu vă este câtuși de puțin favorabil.
Domnule, procurorii și-au făcut treaba lor, eu mi-o fac pe a mea. Adică prefer să nu vorbesc, pentru că îmi voi lăsa avocații să o facă la tribunal.

Vă simțiți în pericol?
Eu mă simt nevinovat! Sunt nevinovat! Am încredere totală în Justiția pe care o avem și aștept decizia acesteia. Nu mai am ce să adaug!

10 transferuri dubioase, din totalul de 12, i-au fost imputate lui Giovanni Becali în rechizitoriul DNA

Comentarii 0

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
  1. Nu folosiți cuvinte care să aducă o vătămare morală celorlalte persoane care comentează.
  2. Vă rugăm să faceți referiri doar la articolul în cauză și să nu folosiți un limbaj vulgar sau care să jignească.
  3. Nu sunt permise comentariile discriminatorii.
  4. Pentru protecția dumneavostră nu folosiți în comentarii informații personale.
  5. Daca aveți vreo plângere legată de administrarea siteului vă rugăm să trimiteți un mesaj la adresa de mail: [email protected]