Gigi Becali promite să-i rezolve problemele finului: „O să mai aduc un atacant, unul bun, să dea multe goluri. Oricum, avem o echipă mai tare decât cea de acum 10 ani”

Gigi Becali își laudă echipa, dar spune că mai are nevoie de un marcator. Patronul Stelei susține că vrea să transfere un atacant care să înscrie constant.
Gigi Becali promite să-i rezolve problemele finului: "O să mai aduc un atacant, unul bun, să dea multe goluri. Oricum, avem o echipă mai tare decât cea de acum 10 ani"

Gigi Becali își laudă echipa, dar spune că mai are nevoie de un marcator. Patronul Stelei susține că vrea să transfere un atacant care să înscrie constant.

Unul dintre posturile pe care Steaua suferă este cel de atacant. În sezonul trecut, după plecare lui Keșeru, niciunul dintre vârfurile Stelei n-a reușit să iasă în evidență. În plus, Raul Rusescu s-a întors la Sevilla, după ce i-a expirat împrumutul.

Gigi Becali susține însă că va aduce un atacant de valoare, care să reușească să înscrie constant. În rest, omul de afaceri din Pipera promite că-i va lăsa mână liberă finului Mirel Rădoi.

„Cu Mirel să o fie altfel, el o să dețină controlul 90% și eu 10%. Până acum era 50-50. Avem oricum o echipă mai tare decât cea de acum 10 ani, decât Steaua „Eurofantastică”. Câștigăm campionatul lejer, la 15-20 de puncte. Am vorbit și cu Mirel, o să mai aduc un atacant, unul bun, să dea goluri multe”, a declarat Gigi Becali, conform Sport.ro.

Comentarii 0

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
  1. Nu folosiți cuvinte care să aducă o vătămare morală celorlalte persoane care comentează.
  2. Vă rugăm să faceți referiri doar la articolul în cauză și să nu folosiți un limbaj vulgar sau care să jignească.
  3. Nu sunt permise comentariile discriminatorii.
  4. Pentru protecția dumneavostră nu folosiți în comentarii informații personale.
  5. Daca aveți vreo plângere legată de administrarea siteului vă rugăm să trimiteți un mesaj la adresa de mail: [email protected]