FOTO | Suporterii lui Dinamo, extrem de nervoși după campania de transferuri din această vară! Mutarea pe care au cerut-o: „Te așteptăm ACASĂ‚!”

Suporterii dinamoviști au avut de o vară dezamăgitoare. Formația roș-albă a încercat în perioada de transferuri să-i aducă pe Bokila, Eric sau Albin, însă niciunul dintre acești fotbaliști nu a mai ajuns sub comanda lui Cosmin Contra.
FOTO | Suporterii lui Dinamo, extrem de nervoși după campania de transferuri din această vară! Mutarea pe care au cerut-o: "Te așteptăm ACASĂ‚!"

Suporterii dinamoviști au avut de o vară dezamăgitoare. Formația roș-albă a încercat în perioada de transferuri să-i aducă pe Bokila, Eric sau Albin, însă niciunul dintre acești fotbaliști nu a mai ajuns sub comanda lui Cosmin Contra.

Acum, dinamoviștii speră să-l convingă pe Paul Anton să se întoarcă la Dinamo, însă și această mutare are șanse mici să se concretizeze. Getafe nu mai dorește să-l păstreze pe mijlocașul român și pentru sezonul următor, dar fotbalistul își dorește să-și găsească un alt angajament în Spania.

Suporterii lui Dinamo, deranjați de modul în care s-a comportat conducerea clubului în perioada de mercato, au ales un mod inedit de a-i ura „Casă de piatră!” lui Paul Anton. Au vandalizat intrarea în complexul din „Ștefan cel Mare”.

„Felicitări Paul Anton, te așteptăm ACASĂ‚!”, a fost mesajul care a însoțit postarea de pe pagina de Facebook ‘Peluza Catalin Hildan-Dinamo’.

Comentarii 0

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
  1. Nu folosiți cuvinte care să aducă o vătămare morală celorlalte persoane care comentează.
  2. Vă rugăm să faceți referiri doar la articolul în cauză și să nu folosiți un limbaj vulgar sau care să jignească.
  3. Nu sunt permise comentariile discriminatorii.
  4. Pentru protecția dumneavostră nu folosiți în comentarii informații personale.
  5. Daca aveți vreo plângere legată de administrarea siteului vă rugăm să trimiteți un mesaj la adresa de mail: [email protected]