Acasa » Fotbal Intern » Liga 1 » FOTO Ndoye: „Vreau ca Mutu** să fie suspendat maxim două luni”

FOTO Ndoye: „Vreau ca Mutu** să fie suspendat maxim două luni”

Dinamovistului Ndoye îi e milă de Mutu și vrea ca internaționalul român să primească pedeapsa minimă. „Îmi pare rău pentru Adrian. Vreau să nu fie suspendat prea mult, să-i dea doar două luni pentru că e fotbalist bun și mai poate juca la nivel înalt", a spus ieri din cantonamentul din Antalya, mijlocașul dinamovist. În timp ce îi trăgea la poartă lui Dolha, africamnul a fost urmărit de pe margine de către fostul său coechipier de la FC Vaslui, Wesley. „Ousmane, să îmi dai cămașa!", îi striga brazilianul de pe margine. Atacantul vasluian i-a împrumutat o cămașă lui Ndoye pe care nici până acum nu i-a înapoiat-o.
FOTO Ndoye: „Vreau ca Mutu** să fie suspendat maxim două luni"

Dinamovistului Ndoye îi e milă de Mutu și vrea ca
internaționalul român să primească pedeapsa minimă. „Îmi pare rău
pentru Adrian. Vreau să nu fie suspendat prea mult, să-i dea doar
două luni pentru că e fotbalist bun și mai poate juca la nivel
înalt”, a spus ieri din cantonamentul din Antalya, mijlocașul
dinamovist. În timp ce îi trăgea la poartă lui Dolha, africamnul a
fost urmărit de pe margine de către fostul său coechipier de la FC
Vaslui, Wesley. „Ousmane, să îmi dai cămașa!”, îi striga
brazilianul de pe margine. Atacantul vasluian i-a împrumutat o
cămașă lui Ndoye pe care nici până acum nu i-a înapoiat-o.

Comentarii 0

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
  1. Nu folosiți cuvinte care să aducă o vătămare morală celorlalte persoane care comentează.
  2. Vă rugăm să faceți referiri doar la articolul în cauză și să nu folosiți un limbaj vulgar sau care să jignească.
  3. Nu sunt permise comentariile discriminatorii.
  4. Pentru protecția dumneavostră nu folosiți în comentarii informații personale.
  5. Daca aveți vreo plângere legată de administrarea siteului vă rugăm să trimiteți un mesaj la adresa de mail: [email protected]