Acasa » Fotbal Intern » Liga 1 » Falub, demis în miez de noapte!** Artimon o va prelua pe FCM

Falub, demis în miez de noapte!** Artimon o va prelua pe FCM

Adrian Falub a rezistat doar șase etape pe banca formației ardelene. Eșecul de luni seara de la Bistrița (1-3) i-a fost fatal lui Adrian Falub. Șefii au făcut o ședință ad-hoc imediat după meci și în jurul orei 23:00 managerul Claudiu Maior l-a sunat pe tehnician să-l anunțe că este demis.
Falub, demis în miez de noapte!** Artimon o va prelua pe FCM

Adrian Falub a rezistat doar șase etape pe banca formației
ardelene.

Eșecul de luni seara de la Bistrița (1-3) i-a fost fatal lui Adrian
Falub. Șefii au făcut o ședință ad-hoc imediat după meci și în
jurul orei 23:00 managerul Claudiu Maior l-a sunat pe tehnician
să-l anunțe că este demis. Conducătorii i-au reproșat faptul că nu
a scos niciun punct în ultimele trei etape și mai ales jocul
prestat.

În această dimineață conducătorii au început să caute variante
pentru a-l înlocui și s-au oprit asupra lui Alin Artimon, cu care
au deja un acord de principiu.

Comentarii 0

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
  1. Nu folosiți cuvinte care să aducă o vătămare morală celorlalte persoane care comentează.
  2. Vă rugăm să faceți referiri doar la articolul în cauză și să nu folosiți un limbaj vulgar sau care să jignească.
  3. Nu sunt permise comentariile discriminatorii.
  4. Pentru protecția dumneavostră nu folosiți în comentarii informații personale.
  5. Daca aveți vreo plângere legată de administrarea siteului vă rugăm să trimiteți un mesaj la adresa de mail: [email protected]